Plasty a výrobky

Zde je 9 sekcí
 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 11
Výroba z plastů

Výroba z plastů

Primární činnosti naší společnosti je výroba z plastů, která zahrnuje konstrukci forem a nástrojů, výrobu vstřikovacícch forem pro termoplasty, výrobu rámů, strojních dílů a součástí a vstřikování výlisků.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
Poslat zprávu Výroba z plastů
Lisovna plastů

Lisovna plastů

Lisovna plastů se zabývá lisováním a montáží výrobků z plastů. Lisovna plastů má zaměření na vstřikování plastů ( technické a vzhledové výlisky, vakuově tvarované výrobky, obaly, potřeby pro domácnost ). Lisovna plastů nabízí vakuové pokovování plastů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: IRISA, výrobní družstvo
Poslat zprávu Lisovna plastů
Regranulát

Regranulát

Klíčovou činností naší společnosti je recyklace plastů, které významně šetří přírodní zdroje. V několika variantách nabízíme k prodeji finální produkt tohoto procesu regranulát . Kompletní seznam produktů regranulát naleznete na našem webu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: JELÍNEK - TRADING spol. s r.o.
Poslat zprávu Regranulát
Klipovací pásky

Klipovací pásky

Klipovací pásky nebo-li clipband slouží k uzavírání sáčků a jiných obalů. Klipovací pásky clipband vyrábíme z Fe drátu a jsou potaženy polypropylenem ( PP ). Jedná se o moderní a efektivní pomocný prostředek v balení výrobků různých druhů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: INTRIS, s.r.o.
Poslat zprávu Klipovací pásky
Polyuretanové pěny

Polyuretanové pěny

Polyuretanové pěny používáme při výrobě tvarových dílů pro automobilový a nábytkářský průmysl, v prostředcích hromadné dopravy, ve zdravotnictví a stavebnictví. Výroba dílů z polyuretanové pěny je možná i se zapěňováním kovových, dřevěných či plastových výztuh.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MEDIA MIX, s.r.o.
Poslat zprávu Polyuretanové pěny
Tvarové díly z polyuretanu

Tvarové díly z polyuretanu

Vyrábíme tvarové díly z polyuretanu s uplatněním v automobilovém, nábytkářském průmyslu, prostředcích hromadné dopravy, ve zdravotnictví a stavebnictví. Výroba tvarových dílů z polyuretanu je možná i se zapěňováním kovových, dřevěných či plastových výztuh.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MEDIA MIX, s.r.o.
Poslat zprávu Tvarové díly z polyuretanu
Plastové drtě

Plastové drtě

Firma vykupuje plastové drtě. Nabízí také výkup nadbytečných a nevyužitých plastových surovin, granulátů, regranulátů, plastových drtí, vadných výlisků, vtoků, koláčů nebo jiných odpadů za účelem jejich recyklace. Plastové drtě mohou být PE, PP, PS, ABS, PA.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MALOUN, s.r.o.
Poslat zprávu Plastové drtě
Automobily ŠKODA

Automobily ŠKODA

Firma je autorizovaným prodejcem vozů ŠKODA. Nové i ojeté automobily ŠKODA prodáváme v celém sortimentu. Na automobily ŠKODA nabízíme finanční a operativní leasing a úvěr. Na prodávané automobily ŠKODA zajišťujeme havarijní i zákonné pojištění.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: PLASTECH s.r.o.
Poslat zprávu Automobily ŠKODA
Technické výlisky

Technické výlisky

V naší vstřikolisovně vyrábíme přesné plastové technické výlisky. Pomocí přesného dávkování namícháme jakýkoliv odstín barvy technických výlisků dle požadavků zákazníka. Pro výběr barevného odstínu máme k dispozici širokou škálu vzorníků barev.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: KOVOPLAST, výrobní družstvo
Poslat zprávu Technické výlisky
Mechanický rozprašovač

Mechanický rozprašovač

Mechanický rozprašovač DMR 01 s připojovacím závitem EURO 20 a EURO 18. Mechanický rozprašovač je určen pro velmi jemné a přesné rozprášení kapaliny ( kosmetika, drogerie, lékařství a podobně ). Mechanický rozprašovač vyrábíme PP, PE a nerezových dílů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: KASL
Poslat zprávu Mechanický rozprašovač
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.