Počítače a telekomunikace

Zde jsou 3 sekce v kterých je 56 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5
Zobrazuji produkty 4147 celkem 87
Volební hlasovací systém

Volební hlasovací systém

Naše firma vyrábí a dodává řídící a volební hlasovací systém pro politická jednání, volby, hlasování a pro další statistické zpracování. Řídící software pro volební hlasovací systém je přizpůsobitelný dle konkrétních požadavků, včetně jazykových verzí.
Prezentace firmy: MINISTR
Poslat zprávu Volební hlasovací systém
Radarové informační panely

Radarové informační panely

Vývoj, výroba radarové informační panely měření rychlosti vozidel IPR10,IPR11. Zobrazení rychlosti vozidla, nápisů: ZPOMAL, DĚTI. Ukládání dat v paměti s kapacitou 60 dnů. Radarová dopravní značka B20a LED pro zobrazení překročení rychlosti vozidel.
Prezentace firmy: NWK TECHNOLOGY s.r.o.
Poslat zprávu Radarové informační panely
Repasované počítače

Repasované počítače

Repasované počítače Acer Aspire 3100 představují poslední přírůstek do rodiny. Nabízíme repasované počítače založené na nejnovějších procesorech Mobile AMD Sempron s technologií AMD PowerNow! Elegantní repasované počítače Acer Aspire 3100.
Prezentace firmy: GIGA PC BAZAR
Poslat zprávu Repasované počítače
Komplexní služby pro energetiku

Komplexní služby pro energetiku

Poskytujeme komplexní služby pro energetiku. Před zahájením výroby jsme schopni poskytnout studie, rozbory, návrhy řešení a přípravnou dokumentaci. Realizace zakázek formou na klíč ( návrh řešení, projekční zpracování, záruční servis a další ).
Prezentace firmy: invelt - elektro s.r.o.
Poslat zprávu Komplexní služby pro energetiku
Tonery

Tonery

Nabízíme tonery do tiskáren, faxů a tonery do kopírek různých značek ( Canon, Konica Minolta, Panasonic, Develop, Sharp, OKi, Triumph Adler, Philips, Samsung, HP, IBM, Lexmark, Xerox ). K dispozici tým vyškolených specialistů, kteří Vám rádi a ochotně poradí.
Prezentace firmy: TONERCENTRUM, s.r.o.
Poslat zprávu Tonery
Bezdrátový rozhlas Domino

Bezdrátový rozhlas Domino

Bezdrátový rozhlas Domino je souhrn zařízení sloužících k varování obyvatel v krizových ( ale i běžných ) situacích. Bezdrátový rozhlas Domino může kombinovat více typů technologických zařízení.
Prezentace firmy: R.D.Engineering s.r.o.
Poslat zprávu Bezdrátový rozhlas Domino
Účetní software

Účetní software

Komplexní ekonomický software pro vední účetnictví - účetní software, fakturace, pokladny, banky, evidence majetku, personalistiky a mezd, skladů, objednávek a zakázek. Účetní software - zajišťujeme instalace a školení, hot - line, pravidelné aktualizace.
Prezentace firmy: KELOC CS, s.r.o.
Poslat zprávu Účetní software
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.