R

Revizní dvířka

Revizní dvířka

Revizní dvířka vyrábíme ze sádrokartonových desek a hliníkových profilů ve standardních rozměrech 200 x 200 mm až 800 x 800 mm se sádrokartonem síly 12,5 mm, 15 mm a 25 mm. Revizní dvířka lze objednat i v jiných rozměrech dle požadavku zákazníka.
Prezentace firmy: VJB PARTNER, spol. s r.o.
Poslat zprávu
Recyklované LDPE fólie

Recyklované LDPE fólie

Recyklované LDPE fólie jsou vyrobeny z recyklovaného PE. Recyklované LDPE fólie jsou určeny především pro nenáročná balení v průmyslu a především ve stavebnictví. Výchozí materiál pro výrobu odpadních pytlů a zakrývacích plachet.
Prezentace firmy: MPM Trade spol. s r.o.
Poslat zprávu
Ruční rozváděč

Ruční rozváděč

V naší nabídce najdete ruční rozváděč, který spolehlivě plní svoji funkci a vykazuje nadstandardní životnost. Jeho hmotnost je přibližně 8 kilogramů. Obvykle je skladem.
Prezentace firmy: HYDROMA, spol. s r.o.
Poslat zprávu
Rotary řetězy

Rotary řetězy

Rotary řetězy - vyrábíme precizní rotary řetězy. Jedná se o válečkové řetězy s lomenými články ROTARY - pouzdrové dopravní řetězy. Rotary řetězy - dle norem DIN 8182 / ANSI API.
Prezentace firmy: ŘETĚZY VAMBERK spol. s.r.o.
Poslat zprávu
Ramenové lustry

Ramenové lustry

Zabýváme se výrobou ramenových lustrů, která se pyšní kvalitou, originalitou a vlastním designem. Naše firma je původem z České republiky a v tomto oboru máme dlouholetou tradici. Vyrábíme ramenové lustry a další svítidla a lampy, v široké nabídce, ze které si vybere každý.
Prezentace firmy: DBK Glass s.r.o.
Poslat zprávu
Rozmetadla soli

Rozmetadla soli

Rozmetadla soli jsou určena pro údržbu v areálech firem, u benzínových pump a na chodnících. Větší stroje jsou řešené jako přívěsné vozíky, které připojíte k osobnímu automobilu nebo traktoru. Firma DAKR vyrábí ručně tlačená rozmetadla soli v různých provedeních.
Prezentace firmy: DAKR spol. s r.o.
Poslat zprávu
Rohožky

Rohožky

Máme širokou nabídku na čistící rohožky určené do vnitřních i venkovních prostor. Rohožky u nás můžete zakoupit ve standardních rozměrech, nebo si je nechat vyrobit na míru Vašim požadavkům. Rohožky je možné opatřit logem firmy.
Prezentace firmy: GAPA MB, s.r.o.
Poslat zprávu
Rohože

Rohože

Rohože vyrábíme dle přání zákazníka, jak pro velkoodběratele, tak i pro drobné spotřebitele. Vybírat můžete ze čtyř hlavních kategorií, a to vstupní, textilní, bazénové nebo průmyslové rohože. U nás najdete širokou nabídku více než 40 druhů.
Prezentace firmy: GAPA MB, s.r.o.
Poslat zprávu
Rotační objemová čerpadla

Rotační objemová čerpadla

V kategorii rotační objemová hydrostatická čerpadla vyrábíme a dodáváme zubová čerpadla, čerpadla třívřetenová, s rotačními písty a jednovřetenová. Rotační objemová čerpadla jsou určena zejména pro čerpání olejů a viskózních kapalin.
Prezentace firmy: SIGMA PUMPY HRANICE, s.r.o.
Poslat zprávu
Robotizovaná pracoviště

Robotizovaná pracoviště

Zajišťujeme dodávky robotizovaných pracovišť. Jedná se nejen o roboty, kolaborativní roboty (ABB, Doosan), externí osy, přípravky, ale také o návrhy jednotlivých kompletních robotických pracovišť včetně safety řešení.
Prezentace firmy: KSK, s.r.o.
Poslat zprávu
Repasované balící stroje

Repasované balící stroje

Nabízíme nové i repasované balicí stroje. Pořídit si u nás můžete repasované balicí stroje pro balení potravin a dalších komodit do malých spotřebitelských balení do 5 kg, u skupinových balení do smrštitelných fólií do 10kg.
Prezentace firmy: KÁBEK
Poslat zprávu
Redukční ventily

Redukční ventily

Dodáváme redukční ventily, které se používají pro redukci tlaku vody, vzduchu, páry a neagresivních látek. Redukční ventily jsou tlakově vyvážené, výstup je konstantní. Redukční ventily také servisujeme a repasujeme. Výrobce: MAGWEN.
Prezentace firmy: P.A. servis spol. s r.o.
Poslat zprávu
Recepční služby

Recepční služby

Recepční služby poskytujeme ať již samostatně nebo společně v rámci ostrahy a komplexních bezpečnostních služeb prováděných v objektu typu administrativního či bytového. Recepční služby jsou často spojovány s fyzickou ostrahou.
Prezentace firmy: S a S security service, s.r.o.
Poslat zprávu
Reverzní osmóza

Reverzní osmóza

Dodáváme přístroje na úpravu vody procesem reverzní osmóza. Reverzní osmóza je určena pro přípravu vysoce kvalitní demineralizované vody reverzně osmotickým procesem. Princip reverzní osmóza vyrábí kvalitní demineralizovanou vodu všestranného použití.
Prezentace firmy: AQUA OSMOTIC
Poslat zprávu
RC modely letadel

RC modely letadel

Společnost ModellStudio CZ, s.r.o. vyvíjí a vyrábí RC modely letadel, například modely cvičných letadel, akrobatická motorová letadla, větroně a oldtimery do rozpětí 7000 mm. Nabízíme také vakuové tváření dílů pro RC modely letadel.
Prezentace firmy: ModellStudio CZ, s.r.o.
Poslat zprávu
Rukávcové filtry

Rukávcové filtry

Rukávcové filtry ALFICO. Pro průmyslovou praxi navrhujeme a vyrábíme kapalinové filtry AFB. Dle provozních podmínek dodáváme jednotlivé typové filtry ve 4 velikostech nebo navrhujeme výkonné kompaktní multiplexové sestavy. Filtry jsou vybaveny rukávci nebo koši.
Prezentace firmy: ALFICO s. r. o.
Poslat zprávu
Rotory s magnety

Rotory s magnety

Specializujeme se na zakázkovou výrobu rotorů s permanentními magnety v malých a středních výrobních dávkách.
Prezentace firmy: PZK BRNO a.s.
Poslat zprávu
Recyklační stroje

Recyklační stroje

V naší nabídce naleznete recyklační stroje chlazené vzduchem či vodou. Obě varianty slouží ke zpracování odpadního PLASTOVÉHO materiálu na regranulát, který lez opětovně využít k výrobě výrobků z plastu, nebo jednoduše zpeněžit.
Prezentace firmy: INDUSTRIAL MACHINERY s.r.o.
Poslat zprávu
Renovace oken

Renovace oken

Realizujeme celkové renovace oken v panelových i rodinných domech, kancelářích, rekreačních objektech atd. Nově využíváme moderní frézovací centrum, díky kterému zajišťujeme renovace oken a repase oken i v památkově chráněných budovách.
Prezentace firmy: Apis - zateplování oken, s.r.o.
Poslat zprávu
Reklamní stojany

Reklamní stojany

Produkt reklamní stojany - POP displeje - pro podporu výrobků uváděných na trh, jsou našim hlavním výrobním programem. Firemní reklamní stojany zvýší prodejnost výrobků až o 70%, než když jsou výrobky uložené ve standardním regálu.
Prezentace firmy: HORMA drátěný program
Poslat zprávu
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.