Sklo

Zde jsou 2 sekce
 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 20
Skleněné trubice

Skleněné trubice

Nabízíme skleněné trubice a tyče z certifikované borosilikátové skloviny, často užívané pro své dosud nepřekonané technické vlastnosti. Skleněné trubice jako vodoznaky, trubice do průtokoměrů, skleněné válce pro bio krby, trubice a tyče pro výroby dekorací, lamp a lustr, madel.
Ukaž na mapě   internet: www.glass-sphere.com  
Prezentace firmy: Glass Sphere, s.r.o.
Poslat zprávu Skleněné trubice
Leptání skla

Leptání skla

Nabízíme leptání skla dle návrhu a přání zákazníka nebo navrhneme různé varianty našich vlastních motivů. Leptání skla je metoda zdobení skla, která je možná kombinovat s matováním a také pískováním. Leptání je také možno použít na zrcadla.
Ukaž na mapě   internet: www.art-glass.cz  
Prezentace firmy: AGS -ART GLASS Schovánek
Poslat zprávu Leptání skla
Prosklené stěny

Prosklené stěny

Prosklené stěny MILT & MILT DESIGN jsou řešením členění kancelářských prostor. Splňují požadavky na design a neprůzvučnost. Lze je snadno přemístit. Prosklené stěny nabízíme v jakémkoliv rozměru a typu provedení. Celoskleněné, částečně prosklené a s plnou výplní.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MILT s.r.o.
Poslat zprávu Prosklené stěny
Lehčené PVC desky

Lehčené PVC desky

Naše firma dodávám lehčené PVC desky, které se využívají pro výrobu reklamních tabulí, stojanů a velkoplošné reklamy. Lehčené PVC desky vynikají nízkou hmotností a výhodnou pořizovací cenou. Umožňují digitální potisk a polep samolepicími fóliemi.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TITAN - Multiplast s.r.o.
Poslat zprávu Lehčené PVC desky
Neprůstřelné sklo

Neprůstřelné sklo

Naše firma dodává neprůstřelné sklo SecuLam. Jedná se o neprůstřelné sklo veškeré úrovně ochrany. Představuje vrstvené desky, které jsou složeny z prvků skla, polykarbonátu s tvrzeným povrchem, polymetylmetakrylátu a polymerních mezivrstev.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TITAN - Multiplast s.r.o.
Poslat zprávu Neprůstřelné sklo
sklo Bohemia Crystal

sklo Bohemia Crystal

CZECH GASTRO GLASS nabízí křišťálové sklo - Bohemia Crystal a fusing skla - skleněné talíře. České sklo Bohemia Crystal zhotovíme také na zakázku. Jsme připraveni dodávat do celého světa automatickou i ruční výrobu skla Crystalite Bohemia a CGG.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: CZECH GASTRO GLASS
Poslat zprávu sklo Bohemia Crystal
Chytré sklo

Chytré sklo

Naší specializací je tzv. chytré sklo. Naše chytré sklo je hi-tech produkt stínící techniky, který umožňuje za pomoci elektrického proudu přepínat průhlednost skel a tím navodit v místnosti soukromí.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Glass innovation s.r.o.
Poslat zprávu Chytré sklo
Pískování skla

Pískování skla

Provádíme pískování skla jak plošné, tak i celoplošné pískování. Pískování skla tónované v kombinaci s reliefním a také reliefní pískování, které je přeleštěné pemzou. Motivy pískujeme na různé druhy skla.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Pelechovská sklárna s.r.o.
Poslat zprávu Pískování skla
Skleněné křišťálové lustry

Skleněné křišťálové lustry

Skleněné křišťálové lustry nabízíme v klasických i moderních variantách. Navštivte náš obchod s velkým výběrem českých křišťálových lustrů. Skleněné křišťálové lustry s barevnou úpravou skla - malování, smaltování a broušení (ruční výroba).
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MAXIMUS
Poslat zprávu Skleněné křišťálové lustry
Fotoaparáty

Fotoaparáty

Nabízíme kompaktní fotoaparáty značky Premier určené pro běžnou amatérskou, rodinnou fotografii ve velmi příznivých cenách. Na fotoaparáty poskytujeme záruku po dobu 1 roku.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ŠINDLER´S. s.r.o.
Poslat zprávu Fotoaparáty
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.