Umělecká řemesla

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 14 celkem 4
Skleněné korálky

Skleněné korálky

Skleněné korálky od českého výrobce kvalitní skleněné bižuterie s dlouhou tradicí. Skleněné korálky jsou nabízeny ve stálé nabídce v mnoha barvách, v různých typech, tvarech a velikostech, nebo jsou vyráběny na objednávku dle požadavků zákazníka.
Ukaž na mapě   internet: www.nikoglass-shop.cz  
Prezentace firmy: Nikoglass
Poslat zprávu Skleněné korálky
Umělecká litina

Umělecká litina

Umělecká litina je u nás vyráběna od těch nejstarších po nejmodernější metody formování vždy podle přání a potřeb klienta. Umělecká litina je odlévána ze šedé a tvárné litiny, bronzu, mosazi a hliníku. Nejsme omezeni rozměrem díla ani náročností klienta.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Ernst Leopold s.r.o.
Poslat zprávu Umělecká litina
Zvonařství

Zvonařství

V našem zvonařství odléváme již od roku 1990 bronzové zvonky a zvony. Na přání zákazníka je možné v našem zvonařství zvonky i zvony opatřit nápisem či znakem města, zámku, hradu nebo znakem firemním, dřevěným držátkem či větší zvony vsadit do zvonic a konzolí.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Kovolitectví s.r.o.
Poslat zprávu Zvonařství
Skleněné lustry

Skleněné lustry

Skleněné lustry od firmy Wranovský. Naší specializací jsou návrhy a ruční výroba kvalitních a originálních svítidel. Vyrábíme skleněné lustry na míru, ať už se jedná o klasické, nadčasové skleněné lustry či kovová a jiná luxusní svítidla do moderních interiérů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
Poslat zprávu Skleněné lustry
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.