Umělecké a zábavní služby

Zde je 5 sekcí
 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 15 celkem 5
Taneční škola

Taneční škola

Naše taneční škola pořádá od roku 1990 největší letní prázdninovou školu tance v České republice a dále dětské taneční tábory. Taneční škola nabízí taneční vystoupení a ukázky i vytvoření choreografií nejen na plesy, ale i na společenské a firemní akce.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Taneční škola HES
Poslat zprávu Taneční škola
Taneční kurzy

Taneční kurzy

Pohodové a moderní taneční kurzy v Praze, ve kterých vyučují mladí a profesionální taneční mistři. Naše taneční kurzy mají příjemnou atmosféru, čisté a prostorné taneční sály, všechny přímo u metra trasy C - stanice Vyšehrad, Ládví a Vltavská.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Taneční škola HES
Poslat zprávu Taneční kurzy
Taneční školy

Taneční školy

Klasické taneční pro mládež i dospělé: standardní a latinskoamerické tance a dále česká polka, blues, rokenrol, čardáš a další. Mimo to: salsa, salsa pro ženy, tango argentino. Rozvrh kurzů naší taneční školy naleznete na našich internetových stránkách.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: PLAMÍNEK PRODUCTION
Poslat zprávu Taneční školy
Dixieland

Dixieland

The Dixieland Messengers Praha má stálé angažmá v předním pražském jazzovém klubu Reduta a v jazzové kavárně Imperial. The Dixieland Messengers realizuje živá hudební vystoupení na přání zákazníka.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: The Dixieland Messengers Praha
Poslat zprávu Dixieland
Hudební nástroje

Hudební nástroje

Hudební nástroje Amati Červený nabízí všechny běžně žádané modely. Dechové hudební nástroje a příslušenství Amati Červený splňují nejvyšší světový standart. Příčná flétna, klarinet, fagot, baryton, tuba, žesťové, dřevěné hudební nástroje, pouzdra, stojany.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Clarina Music
Poslat zprávu Hudební nástroje
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.