Vodohospodářské stavby

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 16 celkem 6
Technické zasněžování

Technické zasněžování

Technické zasněžování lyžařských areálů. Zajistíme dodávku a montáž zařízení technického zasněžování lyžařských areálů na klíč počínaje projektem až po sníh. V případě zájmu investora i dodávku dílčích částí: čerpadel, elektrických ovládacích skříní a podobně.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: AQUA SYSTEM s.r.o.
Poslat zprávu Technické zasněžování
Úpravny vody

Úpravny vody

Úpravny vody na pitnou vodu a pro technologické celky. Úpravny vody navrhneme na základě aktuálního rozboru, průtoku a potřebné kvalitě výstupní vody. Úpravny vody - změkčovací systémy, desinfekční systémy, reversní osmózy, dávkovací čerpadla.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: AQUA SYSTEM s.r.o.
Poslat zprávu Úpravny vody
Štětovnice

Štětovnice

Provádíme pažení jam pomocí štětovnice larsen typu IIIn, VL 604 včetně utěsnění, zajištění jejich stability zemními kotvami nebo rozpěrnými konstrukcemi. Štětovnice larsen - beranění z pontonů, ve výlukách, stísněných poměrech, s velkým vyložením jeřábu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: GEOSTAV spol. s r. o.
Poslat zprávu Štětovnice
Příprava realizace staveb

Příprava realizace staveb

Příprava realizace staveb - vypracujeme veškerou předprojektovou dokumentaci v rozsahu potřebném pro územní řízení, připravíme potřebné podklady pro žádost o zařazení akce do seznamu dotovaných staveb. Příprava realizace staveb s dlouholetými zkušenostmi.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: VIS - Vodohospodářsko-inženýrské služby, spol. s r.o.
Poslat zprávu Příprava realizace staveb
Vodohospodářské stavby

Vodohospodářské stavby

Vodohospodářské stavby - výrobní program: úpravy vodních toků ( dlažby a rovnaniny z lomového kamene, drátokamenné konstrukce a další ), hydrotechnické objekty ( jezy, stavidla, usazovací nádrže ), revitalizace rybníků a další vodohospodářské stavby.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: NOWASTAV akciová společnost
Poslat zprávu Vodohospodářské stavby
Vodojem

Vodojem

Vodojem věžový - velikost nádrže 30-1500 m/3, výška dle požadavku až do výšky 5 0m. Vodojem zemní - velikost nádrže dle požadavku až do objemu 10000 m/3.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: AKVAEL, s.r.o.
Poslat zprávu Vodojem
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.