Volný čas

Zde jsou 2 sekce v kterých je 51 podsekcí
Kultura (13)
Sport (148)
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 další
Zobrazuji produkty 4160 celkem 104
Galerie umění

Galerie umění

Galerie umění se také dlouhodobě zaměřuje na českou secesi a jejího hlavního představitele Alfonse Muchu. Nabízíme řadu jeho originálních litografií a kreseb. Galerie umění nabízí také autory jako jsou Lada, Zrzavý a Kolář.
Prezentace firmy: Galerie U Betlémské kaple
Poslat zprávu Galerie umění
Fitness Praha

Fitness Praha

Dvoupodlažní Fitness Aquapalace Praha s kardiozónou, posilovnou se stroji Technogym a Power Plate, aerobním a spinning sálem nabízí osobní tréninky, skupinová cvičení, aquaerobic i poradenství s trenéry Fitness Aquapalace Praha.
Prezentace firmy: Aquapalace Praha
Poslat zprávu Fitness Praha
Lovecké nože

Lovecké nože

Lovecké nože zavírací i s pevnou čepelí. Značkové lovecké nože Wenger, Gerber, Mikov Hunter a jiné. Kvalitní konstrukce a prvotřídní materiály. Různé velikosti. Pouzdra a příslušenství. Jsme specializovaný obchod s loveckým zbožím českých i zahraničních výrobců.
Prezentace firmy: OBCHOD LOVEC s.r.o.
Poslat zprávu Lovecké nože
Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem je určen pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet pocity parašutistů při volném pádu. Tandemový seskok padákem skáčeme z výšky 4000 metrů nad terénem. Volný pád trvá 50 až 60 vteřin a tandempilot otvírá padák ve výšce 1500 metrů.
Prezentace firmy: AFFcentrum.cz, s.r.o.
Poslat zprávu Tandemový seskok padákem
AFF výcvik

AFF výcvik

AFF ( accelerated free fall ) - výcvik volného pádu. Je to moderní, velmi úspěšná, zábavná, ale zároveň i bezpečná metoda, jak začít skákat. Skáčete s velmi zkušenými instruktory rovnou z 4000 metrů. AFF výcvik staňte se skydivery!
Prezentace firmy: AFFcentrum.cz, s.r.o.
Poslat zprávu AFF výcvik
Lyžování v Alpách

Lyžování v Alpách

Snowboard a lyžování v Alpách. CA Jirout CS, s.r.o. je zavedený specialista na Alpy na léto a zimu za nízké ceny. Nabízíme lyžování v Alpách, celoročně pobyty a servis pro jednotlivce, rodiny a skupiny ve všech alpských střediscích a ve všech alpských zemích.
Prezentace firmy: JIROUT CS, spol. s r.o.
Poslat zprávu Lyžování v Alpách
Dovolená v Alpách

Dovolená v Alpách

Lyžování, zimní a letní dovolená v Alpách. CA Jirout CS, s.r.o. je zavedený specialista na Alpy na léto a zimu za nízké ceny. Nabízíme celoročně pobyty a servis pro jednotlivce, rodiny a skupiny ve všech alpských střediscích a ve všech alpských zemích.
Prezentace firmy: JIROUT CS, spol. s r.o.
Poslat zprávu Dovolená v Alpách
Tandemové seskoky

Tandemové seskoky

Tandemové seskoky pro všechny. Tandemové seskoky absolvujete s profesionály, vaše bezpečnost je 100% zajištěna. Rozhodněte se pro tandemové seskoky s námi a zažijete volný pád a rychlost přes 200 km/hod z výšky 4 km. Tandemové seskoky jako dárek!
Prezentace firmy: Tandem2
Poslat zprávu Tandemové seskoky
Bowlingové dráhy

Bowlingové dráhy

Vyrábíme, prodáváme a instalujeme bowlingové dráhy. Naše bowlingové dráhy splňují nejpřísnější kritéria pro výstavbu bowlingových drah, které umožní uspokojit nejenom amatérskou veřejnost, ale i profesionální hráče.
Prezentace firmy: EURO - BOWLING s.r.o.
Poslat zprávu Bowlingové dráhy
Muzeum Praha

Muzeum Praha

Muzeum Praha a Geosvět pořádá pro Vás výstavu špičkových vzorků minerálů z Čech i ze zahraničí. Výstava v Muzeu Praha je ze soukromých sbírek autorů, část je půjčená nebo darovaná. Muzeum Praha již nabízí ke koupi některé z vystavených minerálů.
Prezentace firmy: GEOSVĚT
Poslat zprávu Muzeum Praha
Paintball Milovice

Paintball Milovice

Paintball Milovice najdeš v bývalé sověty okupované vojenské oblasti Milovice v bývalém i současném tankodromu. Základna pro paintball Milovice o rozloze 45 ha se nachází ve vojenském prostoru v Milovicích přibližně 25 km od Prahy.
Prezentace firmy: Paintball Milovice
Poslat zprávu Paintball Milovice
Výroba lyží

Výroba lyží

Výroba lyží běžeckých, výroba lyží sjezdových, výroba snowboardů. Výroba lyží a snowboardů je rozdělena na výrobu lyží pod vlastní značkou a OEM výrobu lyží ( zakázkovu výrobu pod jinými značkami ).
Prezentace firmy: SPORTEN, a.s.
Poslat zprávu Výroba lyží
Péřové spací pytle

Péřové spací pytle

Vyrábíme péřové spací pytle v provedení letní, 3-sezónní a expediční zimní do extrémních podmínek. Pro péřové spací pytle WARMPEACE jsou použity standarní materiály a doplňky, jejichž kvalita zajišťuje maximální funkčnost a využití.
Prezentace firmy: WARMPEACE s.r.o.
Poslat zprávu Péřové spací pytle
Ranč

Ranč

Ranč Kostelany nabízí individuální jezdecký výcvik s instruktorem nebo vyjížďky na koních. Ranč Kostelany - Váš ideální partner pro firemní klientelu! Možnost uspořádání firemních akcí, teambuilding indoor & outdoor programy, oslavy narozenin a další.
Prezentace firmy: Ranč Kostelany s.r.o.
Poslat zprávu Ranč
Potápění v Chorvatsku

Potápění v Chorvatsku

Celoročně nabízíme kurzy potápění v Chorvatsku i v České republice. Pro potápění v Chorvatsku máme dvě české základny. Česká potápěčská základna na Murteru - potápění v Chorvatsku u Národního parku Kornati a potápěčská česká základna Srima.
Prezentace firmy: FUN DIVING, s.r.o.
Poslat zprávu Potápění v Chorvatsku
Zimní stadion Česká republika

Zimní stadion Česká republika

Zimní stadion Česká republika nabízí celoročně ledovou plochu a kompletní zázemí k uspořádání vašeho soustředění. Na zimním stadionu zajistíme kompletní služby. Zimní stadion Česká republika nabízí hotel, fitness, saunu, posilovnu, restaurace a tělocvičnu.
Prezentace firmy: NED HOCKEY s.r.o.
Poslat zprávu Zimní stadion Česká republika
Nafukovací přetlakové haly

Nafukovací přetlakové haly

Společnost Techtex se v rámci své široké nabídky specializuje také na nafukovací přetlakové haly, které realizuje ve vysoké kvalitě včetně profesionálních servisních služeb, dále asistence po telefonu, možno i včetně pohotovostního výjezdu v případě nutnosti.
Prezentace firmy: TECHTEX s.r.o.
Poslat zprávu Nafukovací přetlakové haly
Sportovní stavby

Sportovní stavby

Specializujeme se na sportovní stavby. Realizujeme výstavbu sportovních a víceúčelových hřišť, beach volejbalová hřiště, zastřešení sportovišť. Provádíme vlastní návrhy řešení. Zajistíme komplexní dodávku sportovní stavby na klíč dle přání zákazníka.
Prezentace firmy: TECHTEX s.r.o.
Poslat zprávu Sportovní stavby
Golfový trenažér

Golfový trenažér

Golfový trenažér je ideální pomůckou pro amatérské i profesionální hráče golfu. Golfový trenažér je světovou golfovou novinku. Slouží pro nácvik golfových odpalů, měří rychlost, délku odpalu a počet odpálených ran. Je přenosný, lehký a ihned připravený k nácviku.
Prezentace firmy: Marketing-PDM
Poslat zprávu Golfový trenažér
Lovecké oděvy

Lovecké oděvy

Prodáváme lovecké oděvy a oblečení do přírody i na lov. Maskované doplňky. Značky HILLMAN, APOLLO, COMMANDO, MC´Alister. Lovecké oděvy jsou z příjemného materiálu a jsou vhodným vybavením ke sportu i rekrecai v přirodě.
Prezentace firmy: C.I.D Praha s.r.o.
Poslat zprávu Lovecké oděvy
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.