Výroba plastových polotovarů

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 17 celkem 7
Vstřikování plastů

Vstřikování plastů

V oblasti vstřikování plastů nabízí VJB Partner kvalitu a dlouholetou zkušenost. Vyrábíme díly pro různé obory do 200g dle materiálu. Samozřejmostí při vstřikování plastů je komplexní přístup od výroby a údržby forem, 3D návrhů a modelů, po zajištění prototypování.
Ukaž na mapě   internet: www.vjbpartner.cz  
Prezentace firmy: VJB PARTNER, spol. s r.o.
Poslat zprávu Vstřikování plastů
Nástavby vozidel

Nástavby vozidel

Vyrábíme kompletní nástavby vozidel karoserie /laminátové/ a díly karoserie dle konkrétní potřeby, včetně kovové konstrukce, i na dodaném podvozku. Vyrábíme svařované podvozky dle požadavku zákazníka. Máme letité zkušenosti s výrobou kovových dílů a dílů GFK.
Ukaž na mapě   internet: www.savea.cz  
Prezentace firmy: SAVEA spol. s r.o.
Poslat zprávu Nástavby vozidel
Plastové krytky

Plastové krytky

Naše společnost vyrábí plastové krytky různých velikosti a tvarů i barev. Plastové krytky usnadní manipulaci s předměty a ochrání jejich trvanlivost. Společnost VINYL-FLEX splňuje požadavky dle Směrnice Evropského Parlamentu a Rady č. 2002/95/ES.
Ukaž na mapě   internet: www.vinylflex.cz  
Prezentace firmy: VINYL-FLEX, s.r.o.
Poslat zprávu Plastové krytky
Polykarbonát

Polykarbonát

Polykarbonát je materiál s vysokou rázovou houževnatostí a možností použití ve velkém rozsahu pracovních teplot od -50 do +135 °C. Tyto vlastnosti polykarbonát odlišují od ostatních transparentních termoplastů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TITAN - Multiplast s.r.o.
Poslat zprávu Polykarbonát
Lisovna plastů

Lisovna plastů

Lisovna plastů nabízí vstřikování plastů na zakázku včetně vypracování nabídky a technologického posouzení. Lisovna plastů představuje výrobu z vlastních forem i z forem zákazníků. Materiály PA, PE, PP, PC, PS, ABS, PBT, SAN a další.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: K&S, lisovna plastů
Poslat zprávu Lisovna plastů
Vstřikování plastů

Vstřikování plastů

Vstřikování plastů představuje výrobu z vlastních forem i z forem zákazníků. Nabízíme vstřikování plastů na zakázku včetně vypracování nabídky a technologického posouzení. Vstřikování plastů z materiálů PA, PE, PP, PC, PS, ABS, PBT, SAN a dalších.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: K&S, lisovna plastů
Poslat zprávu Vstřikování plastů
Automobilové těsnění

Automobilové těsnění

Naše firma se zaměřuje na výrobu automobilového těsnění. Jedná se o ploché těsnění do aut všech výrobců a typů aut. Pro výrobu automobilového těsnění používáme materiály: motorit, měď, temafast, gumokorek a jiné.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: KUTIFEL s.r.o.
Poslat zprávu Automobilové těsnění
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.