Výstavba dětských hřišť

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 15 celkem 5
Pergoly zahradní

Pergoly zahradní

Pergoly zahradní se vyrábí ze vzduchosuchého smrkového řeziva, buď z rostlého masivu, lepeného profilu nebo kombinací obou. Možnost výběru z několika možných variant: zastřešené, nezastřešené, samostatně stojící pergoly zahradní nebo v návaznosti na jiný objekt.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ARX Trade, společnost s ručením omezeným
Poslat zprávu Pergoly zahradní
Lanové sestavy

Lanové sestavy

Lanové sestavy nejrůznějších tvarů a provedení, stejně jako pyramidové a prostorové šplhací sítě obchodní značky Corocord nabízíme pro všechny věkové skupiny uživatelů. Lanové sestavy jsou certifikovány podle bezpečnostní normy EN 1176 úřadem TÜV.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: COROCORD
Poslat zprávu Lanové sestavy
Lanové šplhací systémy

Lanové šplhací systémy

Výhradně dovážíme a instalujeme lanové šplhací systémy pro různé věkové kategorie. Jedná se o unikátní pyramidové a prostorové hrací struktury. Lanové šplhací systémy jsou spojeny bezpečnými spojovacími prvky, mají vysokou životnost a odolnost.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: COROCORD
Poslat zprávu Lanové šplhací systémy
Lanové sítě

Lanové sítě

Lanové sítě COROCORD výhradně dovážíme v několika produktových kategoriích a desítkách různých provedení od pyramidových až po prostorové herní síťové systémy pro různé věkové kategorie. Lanové sítě COROCORD odolávají klimatickým vlivům.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: COROCORD
Poslat zprávu Lanové sítě
Kolotoč sedací

Kolotoč sedací

Kolotoč sedací je určen pro instalace na dětská hřiště, do zahrad a parků. Pro děti od 3 do 12 let a hmotnosti celkem do 150 kg. Kolotoč sedací má hmotnost 35 kg, upínání 12 kg.

Prezentace firmy: EUROGAME, s.r.o.
Poslat zprávu Kolotoč sedací
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.