Zdraví a krása

Zde jsou 1 sekce
 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 22
Třezalkový olej

Třezalkový olej

Třezalkový olej pomáhá při poškozené a ne úplně zhojené kůži, při různých pohmožděninách, po zlomeninách a je vhodným prostředkem při rehabilitaci po mozkových příhodách. Třezalkový olej je také účinný pro udržování čistých a zdravých cév.
Ukaž na mapě   internet: nadeje-byliny.eu  
Prezentace firmy: Mgr. Jarmila Podhorná - NADĚJE
Poslat zprávu Třezalkový olej
Sarapis Mensis

Sarapis Mensis

Sarapis Mensis je doplněk stravy, který díky obsaženým vitaminům skupiny B přispívá k úlevě od nepříjemných projevů spojených s menstruací, jako je únava a vyčerpání. Speciálně vitamin B6 v Sarapis Mensis přispívá k regulaci hormonální aktivity v tomto období.
Ukaž na mapě   internet: www.vegall.cz  
Prezentace firmy: VEGALL Pharma s.r.o.
Poslat zprávu Sarapis Mensis
Termo pás

Termo pás

Termo pás Poka Poka BioBelt od firmy Richway International je určen k odstranění podkožního tuku v oblasti břicha a uvolnění bederní páteře. Termo pás BioBelt je také velice účinnou termoterapií na uvolnění bederní páteře.
Ukaž na mapě   internet: www.richwayeu.com  
Prezentace firmy: ALFIDA s.r.o.
Poslat zprávu Termo pás
Magnetoterapeutický přístroj

Magnetoterapeutický přístroj

Magnetoterapeutický přístroj Biomag pro profesionální použití i pro domácí péči. Magnetoterapeutický přístroj Lumina Clinic má vysoký účinek a propracované přehledné programové vybavení, které využije každý zdravotník.
internet: www.biomag.cz  
Prezentace firmy: Biomag
Poslat zprávu Magnetoterapeutický přístroj
Olej ze žraločích jater

Olej ze žraločích jater

Olej ze žraločích jater SQUALENE obsahuje výjimečných 1000 mg 99,9% čistého Squalinu - extraktu z jater žraloka. Olej ze žraločích jater působí ve všech tkáních a buňkách v těle. Patří mezi nejsilnější antioxidanty. Významně posiluje imunitu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: AUSTRALIAN REMEDY
Poslat zprávu Olej ze žraločích jater
Čistící kosmetika

Čistící kosmetika

Čistící kosmetika se stará od základu o vaši pleť. Před použitím účinných krémů je potřeba vždy řádně pleť vyčistit. Bez vyčištění pleti účinné látky nepronikají do nižší vrstvy pokožky a zůstávají jen na povrchu. K základní péči patří pleťové mléko a pleťová voda.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Léčivé včelí produkty Pleva
Poslat zprávu Čistící kosmetika
Zvětšení prsou

Zvětšení prsou

Zvětšení prsou - plastická estetická chirurgie. Zvětšení prsou silikonovými gelovými prsními implantáty ( kulatými, anatomickými ), vloženými pod velký prsní sval či pod žlázu z podprsní rýhy, či přes dvorec. Kosmetická chirurgie - operace prsů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Plastická chirurgie estetická, MUDr. Tomáš Kydlíček
Poslat zprávu Zvětšení prsou
Estetická plastická chirurgie

Estetická plastická chirurgie

Estetická plastická chirurgie, ortopedie, neurologie, rehabilitace a cévní chirurgie, dermatologie, gynekologie, všeobecné lékařství a další obory. Plastické operace obličeje, víček, nosu, břicha, pasu a boků, liposukce. Zvětšování, zmenšování a modelace prsou.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Lékařský dům Praha 7, a.s.
Poslat zprávu Estetická plastická chirurgie
Laserová liposukce

Laserová liposukce

Laserová liposukce je nejnovější koncepcí tvarování postavy pomocí laserového paprsku. Laserová liposukce umožňuje ambulantní provedení bez nutnosti celkové anestezie a díky její šetrnosti je možné provádět zákroky na více oblastech najednou.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: LaserPlastic
Poslat zprávu Laserová liposukce
Laserová depilace

Laserová depilace

K nejvyhledávanějším laserovým zákrokům patří právě laserová depilace. Laserová depilace se provádí vysokovýkonným depilačním laserem nové generace GENTLELASE americké firmy Candela. Je opatřen unikátním systémem zesíleného dynamického chlazení.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: LaserPlastic
Poslat zprávu Laserová depilace
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.