Zemědělství

Zde je 16 sekcí v kterých je 27 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7
Zobrazuji produkty 6169 celkem 129
Modrý mák

Modrý mák

Jednou z našich zemědělských komodit, které nabízíme je modrý mák. Hojně je modrý mák využíván na posyp, nebo jako náplň do různých pekárenských výrobků – pečiva, koláčků, bábovek a dalších. Pro vysoký obsah oleje je i významnou olejninou.
Prezentace firmy: SAIK s.r.o.
Poslat zprávu Modrý mák
Pracovní plošiny

Pracovní plošiny

Zajišťujeme pronájem, půjčování a servis pracovních plošin. Nabízíme nůžkové pracovní plošiny - elektro, ramenové a kloubové pracovní plošiny - halové, pracovní plošiny přívěsné za automobil.
Prezentace firmy: TRASEK TS s.r.o.
Poslat zprávu Pracovní plošiny
Traktorové fekální návěsy

Traktorové fekální návěsy

Pracovní stroje přípojné traktorové - traktorové fekální návěsy a aplikátory kejdy jsou zemědělské stroje určené k aplikaci a převozu kejdy, hnojůvky, hnojiva a užitkové vody. Stroje jsou o objemu 3 až 18 m3, vybavené zařízením pro sání, míchání a řezání.
Prezentace firmy: A g r o S t a r spol. s r.o.
Poslat zprávu Traktorové fekální návěsy
Samozavlažovací květináče

Samozavlažovací květináče

Samozavlažovací květináče Lechuza obsahují speciální zavlažovací systém umožňující minimalizovat četnost zálivky. Samozavlažovací květináče Lechuza rostlinu zásobují vodou ze zásobníku, který pouze doplňujete na patřičnou míru indikovanou hydroznakem.
Prezentace firmy: Květiny BB
Poslat zprávu Samozavlažovací květináče
Traktory

Traktory

Prodáváme traktory o výkonu 50 - 530 PS určené pro zemědělce. Komunální traktory pro údržbu městské zeleně a komunikací. Lesní traktory, čelní nakladače a lesní nástavby. Malotraktory, sekačky a další přídavná zařízení, rotačky, obraceče, nahrabovače a lisy.
Prezentace firmy: TRAKLIS, s. r. o.
Poslat zprávu Traktory
Chovné jalovice

Chovné jalovice

Firma zemědělské družstvo mostek prodává i kupuje chovné jalovice. Chovné jalovice všech plemen k prodeji mají ověřený původ a jsou zapsaná v knize organizace Český svaz chovatelů masného skotu. Prodáváme a kupujeme také chovné býky.
Prezentace firmy: Zemědělské družstvo Mostek
Poslat zprávu Chovné jalovice
Barf pro psy

Barf pro psy

Vetamix s.r.o. vyrábí specializuje na barf pro psy, kočky a ostatní zvířata - mražené maso a masové směsi, sterilizované salámky, sušené pamlsky, těstoviny, granule pro psy a kočky, konzervy, kapsičky a další chovatelské potřeby. E-shop – doprava po ČR zdarma.
Prezentace firmy: VETAMIX, s.r.o.
Poslat zprávu Barf pro psy
Sušené ovoce a ořechy

Sušené ovoce a ořechy

Sušené ovoce a ořechy distribujeme ve velkospotřebitelském i malospotřebitelském balení. Sušené ovoce a ořechy dodáváme též ve směsi, též upravené pro pekařský a čokoládovnický průmysl – pražené, sekané, mleté ořechy.
Prezentace firmy: IBK trade
Poslat zprávu Sušené ovoce a ořechy
Mražené potraviny

Mražené potraviny

Hlavní sortiment tvoří mražené potraviny s přidanou hodnotou, mající jako základ vysoce kvalitní ryby, zeleninu nebo těstoviny, a dále sofistikovaná hotová jídla. Mražené potraviny Findus nabízí více jak 2000 druhů a 100 ostatních vysoce kvalitních produktů.
Prezentace firmy: Findus C.R. a.s.
Poslat zprávu Mražené potraviny
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.