Dopravní prostředky a přeprava

Zde je 16 sekcí v kterých je 90 podsekcí
 
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další
Zobrazuji produkty 81100 celkem 373
Půjčovna lodí

Půjčovna lodí

Půjčovna lodí, raftů a vodáckých potřeb. Půjčovna lodí ONTARIO zajištuje dopravu lodí a osob na všechny řeky v České republice. Naše půjčovna lodí se nachází ve Vyšším Brodě. Zajisťujeme doprovodné vozidlo pro převážení bagáže.
Prezentace firmy: Půjčovna lodí a raftů ONTARIO
Poslat zprávu Půjčovna lodí
Doprava z a do Česka

Doprava z a do Česka

Franck m.d. - doprava zásilek z a do Česka, ale i mezinárodní doprava. Silniční doprava zásilek z a do Česka - celovozová přeprava v kamionech a přeprava kusových zásilek, možnost využití velkoobjemových souprav, přepravy ADR, chladící vozy, cisterny.
Prezentace firmy: Franck m.d. SPOLEČNOST PRO MEZINÁRODNÍ DOPRAVU
Poslat zprávu Doprava z a do Česka
Česká spedice

Česká spedice

Franck m.d. - spedice Česká republika a mezinárodní spedice - zajišťujeme přepravu zásilek. Česká spedice - v rámci spedičních služeb Vám nabízíme konzultace a poradenství ( oblast dodacích podmínek, ceník, pojištění zásilek a další ).
Prezentace firmy: Franck m.d. SPOLEČNOST PRO MEZINÁRODNÍ DOPRAVU
Poslat zprávu Česká spedice
Montované haly

Montované haly

Výroba a montáže univerzálních halových objektů se širokým spektrem využití. Vyrábíme montované haly, výrobní haly, skladovací haly a další. Provádíme projekty, výrobu, montáže, rekonstrukce pro montované haly. Zajišťujeme financování pro montované haly.
Prezentace firmy: HWT s.r.o.
Poslat zprávu Montované haly
Letní pneu

Letní pneu

Prodáváme letní pneu za výhodné ceny. Náš sortiment zahrnuje letní pneu značek Barum, Continental, Bridgestone, Firestone, Nexen a dalších výrobců. Objednávejte přímo prostřednictvím eshopu. Položky skladem dodáme do 24 hodin.
Prezentace firmy: DOBRÉ PNEU s.r.o.
Poslat zprávu Letní pneu
Prodej pneumatik

Prodej pneumatik

Prodej pneumatik za dobré ceny. Prodej pneumatik pro osobní vozy, nákladní, užitkové, motocykly a speciální vozy. Patříme k největším prodejcům v České a Slovenské republice s širokou nabídkou sortimentu.
Prezentace firmy: DOBRÉ PNEU s.r.o.
Poslat zprávu Prodej pneumatik
Pneumatiky Barum

Pneumatiky Barum

Nabízíme pneumatiky Barum Brilantis, Barum Bravuris, Barum Bravuris 2, Barum Vanis za nízké ceny. Pneumatiky Barum dodáváme do 24 hodin. Námi nabízené pneumatiky Barum jsou vyrobeny koncernem Continental. Pneu Continental, Semperit, Uniroyal levně.
Prezentace firmy: DOBRÉ PNEU s.r.o.
Poslat zprávu Pneumatiky Barum
Zimní pneu

Zimní pneu

Prodáváme zimní pneu Goodyear Ultra Grip 7, Dunlop 3D, Fulda Supremo, Bridgestone LM-25, Firestone Winterhawk, Michelin Alpin A3, Continental TS810, Matador MP59, Barum Polaris 2, Pirelli Sottozero, Trayal T200, Triangle TR777 a jiné zimní pneu.
Prezentace firmy: DOBRÉ PNEU s.r.o.
Poslat zprávu Zimní pneu
Daf

Daf

Nabízíme především nová vozidla DAF od 3,5 tuny užitečné hmotnosti až po tahače a šasí s celkovou hmotností 42 tun. Prodej, servis nových i ojetých vozidel značky DAF, prodej návěsů a přívěsů značky RENDERS, náhradní díly pro vozidla DAF a RENDERS.
Prezentace firmy: NEVA Západní Čechy s.r.o.
Poslat zprávu Daf
Servis nákladních vozů DAF

Servis nákladních vozů DAF

Zajišťujeme kompletní servis nákladních vozů DAF. Servis nákladních vozů DAF, garanční prohlídky dle servisních plánů. Servis nákladních vozů DAF, servis a opravy návěsů a přívěsu všech typů, ověřování tachografů, měření emisí + příprava, provádění STK.
Prezentace firmy: NEVA Západní Čechy s.r.o.
Poslat zprávu Servis nákladních vozů DAF
Nákladní automobily DAF

Nákladní automobily DAF

Nákladní automobily DAF XF105 jsou určeny pro dlouhé vzdálenosti a těžké náklady. Nákladní automobily DAF XF105 se vyznačují novými vnějšími tvary, zcela novým designem interiéru, novým uspořádáním podvozku a nový je také motor PACCAR MX s objemem 12,9 litru.
Prezentace firmy: NEVA Západní Čechy s.r.o.
Poslat zprávu Nákladní automobily DAF
Výsuvné sloupy

Výsuvné sloupy

Výsuvné sloupy nachází uplatnění v parkovacích systémech s intenzivním provozem, průjezdech, obchodních centrech a všude tam, kde je potřeba zabránit vjezdu neoprávněných vozidel. Výsuvné sloupy jsou robustní a přesto esteticky přátelské.
Prezentace firmy: APROKS, spol. s.r.o.
Poslat zprávu Výsuvné sloupy
Výtahy

Výtahy

Vyrábíme osobní, panoramatické, lůžkové a nákladní výtahy od nosnosti 50 kg do nosnosti až 7000 kg, výtahy pro dopravu automobilů do nosnosti 5000 kg. Provádíme montáže a instalace výtahů všech typů, modernizace a rekonstrukce starých výtahů.
Prezentace firmy: VÝTAHY Plzeň - Elex, s.r.o.
Poslat zprávu Výtahy
Kompozity

Kompozity

Naše společnost vyrábí zakázkovou formou kompozity pro automobilový průmysl. Nejvíce se jedná o kompozity z uhlíkových vláken a sklolaminátu. Používáme ale také karbon a karbonkevlar. Kompozity vyrábíme pomocí prepregů.
Prezentace firmy: BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
Poslat zprávu Kompozity
Námořní přeprava

Námořní přeprava

Námořní přeprava Sagitta - výhradně zastupujeme plavební společnosti - rejdaře - Holland Maas Container Line B. V., Holland Msss Shipping B.V. a W.E.C. Lines, a to pro Českou i Slovenskou republiku. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru námořní přeprava.
Prezentace firmy: SAGITTA s.r.o.
Poslat zprávu Námořní přeprava
GPS monitoring železničních vagónů

GPS monitoring železničních vagónů

GPS monitoring železničních vagónů je výrobek pro monitorování polohy vagónů. Výdrž baterie až 5 let. Senzor vibrací, teploty a nárazu. Trasování jízdy po 15 min. Určeno pro GPS monitoring železničních vagonů, strojů a kontejnerů kde není napájení.
Prezentace firmy: LEVEL, s. r. o.
Poslat zprávu GPS monitoring železničních vagónů
GPS monitoring a zabezpečení vozidel

GPS monitoring a zabezpečení vozidel

GPS Monitoring a zabezpečení vozidel zahrnuje mnoho typů GPS jednotek pro komplexní řešení požadavků na GPS monitoring a zabezpečení vozidel. Systém zahrnuje řešení identifikace řidičů, měření paliva, napojení CAN, geoźony, chování řidičů a knihu jízd.
Prezentace firmy: LEVEL, s. r. o.
Poslat zprávu GPS monitoring a zabezpečení vozidel
Izolace dodávkových automobilů

Izolace dodávkových automobilů

Jednou z našich specializací jsou dodatečné izolace dodávkových automobilů. Dodatečné izolace dodávkových automobilů všech typů a značek, určených k přepravě zboží lehce podléhajících zkáze, jsou zhotovovány ze sendvičových panelů.
Prezentace firmy: PSP izoterm s.r.o.
Poslat zprávu Izolace dodávkových automobilů
Výklopné kontejnery

Výklopné kontejnery

Výklopné kontejnery pro stavebnictví se vyrábějí v provedení s řetězem a hákem nebo se sklápějícím ramenem. Jejich objem se pohybuje v rozmezí 350 - 1500 litrů. Výklopné kontejnery mají povrchovou úpravu prověřenou nejčastěji žárovým zinkováním.
Prezentace firmy: FERRIC, spol. s r. o.
Poslat zprávu Výklopné kontejnery
Letecké převodovky

Letecké převodovky

Letecké převodovky slouží k redukci provozních otáček motorů. Pomocí leteckých převodovek je možno připojit nízkootáčkové zařízení, jako jsou například hydraulické čerpadla, elektrické generátory, a další.
Prezentace firmy: První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Poslat zprávu Letecké převodovky
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.