Dopravní prostředky a přeprava

Zde je 16 sekcí v kterých je 90 podsekcí
 
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další
Zobrazuji produkty 81100 celkem 363
Nákladní automobily DAF

Nákladní automobily DAF

Nákladní automobily DAF XF105 jsou určeny pro dlouhé vzdálenosti a těžké náklady. Nákladní automobily DAF XF105 se vyznačují novými vnějšími tvary, zcela novým designem interiéru, novým uspořádáním podvozku a nový je také motor PACCAR MX s objemem 12,9 litru.
Prezentace firmy: NEVA Západní Čechy s.r.o.
Poslat zprávu Nákladní automobily DAF
Výsuvné sloupy

Výsuvné sloupy

Výsuvné sloupy nachází uplatnění v parkovacích systémech s intenzivním provozem, průjezdech, obchodních centrech a všude tam, kde je potřeba zabránit vjezdu neoprávněných vozidel. Výsuvné sloupy jsou robustní a přesto esteticky přátelské.
Prezentace firmy: APROKS, spol. s.r.o.
Poslat zprávu Výsuvné sloupy
Výtahy

Výtahy

Vyrábíme osobní, panoramatické, lůžkové a nákladní výtahy od nosnosti 50 kg do nosnosti až 7000 kg, výtahy pro dopravu automobilů do nosnosti 5000 kg. Provádíme montáže a instalace výtahů všech typů, modernizace a rekonstrukce starých výtahů.
Prezentace firmy: VÝTAHY Plzeň - Elex, s.r.o.
Poslat zprávu Výtahy
Kompozity

Kompozity

Naše společnost vyrábí zakázkovou formou kompozity pro automobilový průmysl. Nejvíce se jedná o kompozity z uhlíkových vláken a sklolaminátu. Používáme ale také karbon a karbonkevlar. Kompozity vyrábíme pomocí prepregů.
Prezentace firmy: BENET AUTOMOTIVE s.r.o.
Poslat zprávu Kompozity
Námořní přeprava

Námořní přeprava

Námořní přeprava Sagitta - výhradně zastupujeme plavební společnosti - rejdaře - Holland Maas Container Line B. V., Holland Msss Shipping B.V. a W.E.C. Lines, a to pro Českou i Slovenskou republiku. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru námořní přeprava.
Prezentace firmy: SAGITTA s.r.o.
Poslat zprávu Námořní přeprava
GPS monitoring železničních vagónů

GPS monitoring železničních vagónů

GPS monitoring železničních vagónů je výrobek pro monitorování polohy vagónů. Výdrž baterie až 5 let. Senzor vibrací, teploty a nárazu. Trasování jízdy po 15 min. Určeno pro GPS monitoring železničních vagonů, strojů a kontejnerů kde není napájení.
Prezentace firmy: LEVEL, s. r. o.
Poslat zprávu GPS monitoring železničních vagónů
GPS monitoring a zabezpečení vozidel

GPS monitoring a zabezpečení vozidel

GPS Monitoring a zabezpečení vozidel zahrnuje mnoho typů GPS jednotek pro komplexní řešení požadavků na GPS monitoring a zabezpečení vozidel. Systém zahrnuje řešení identifikace řidičů, měření paliva, napojení CAN, geoźony, chování řidičů a knihu jízd.
Prezentace firmy: LEVEL, s. r. o.
Poslat zprávu GPS monitoring a zabezpečení vozidel
Izolace dodávkových automobilů

Izolace dodávkových automobilů

Jednou z našich specializací jsou dodatečné izolace dodávkových automobilů. Dodatečné izolace dodávkových automobilů všech typů a značek, určených k přepravě zboží lehce podléhajících zkáze, jsou zhotovovány ze sendvičových panelů.
Prezentace firmy: PSP izoterm s.r.o.
Poslat zprávu Izolace dodávkových automobilů
Výklopné kontejnery

Výklopné kontejnery

Výklopné kontejnery pro stavebnictví se vyrábějí v provedení s řetězem a hákem nebo se sklápějícím ramenem. Jejich objem se pohybuje v rozmezí 350 - 1500 litrů. Výklopné kontejnery mají povrchovou úpravu prověřenou nejčastěji žárovým zinkováním.
Prezentace firmy: FERRIC, spol. s r. o.
Poslat zprávu Výklopné kontejnery
Letecké převodovky

Letecké převodovky

Letecké převodovky slouží k redukci provozních otáček motorů. Pomocí leteckých převodovek je možno připojit nízkootáčkové zařízení, jako jsou například hydraulické čerpadla, elektrické generátory, a další.
Prezentace firmy: První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Poslat zprávu Letecké převodovky
Klimatizační systémy letadel

Klimatizační systémy letadel

Vyrábíme klimatizační systémy letadel, které se používají k udržování tepelné pohody prostředí v pasažérské kabině, v pilotní kabině, nebo v nákladovém prostoru letadel. Navrhujeme, vyrábíme a testujeme klimatizační systémy letadel podle vašich potřeb.
Prezentace firmy: První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Poslat zprávu Klimatizační systémy letadel
Turbínový letecký motor

Turbínový letecký motor

Mezi pohonné jednotky patří turbínový letecký motor, který má označení TJ 100 a menší TJ 20. Motory jsou určeny pro malé letouny a vrtulníky. Větší turbínový letecký motor má označení TJ 100 a menší TJ 20.
Prezentace firmy: První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.
Poslat zprávu Turbínový letecký motor
Doprava ADR Praha

Doprava ADR Praha

Doprava ADR Praha zajišťuje nákladní a silniční autodopravu v Praze a okolí. Doprava ADR Praha je profesionální autodoprava, která kvalitně a dle požadavků zákazníka v daný čas, již od roku 1996 zajišťuje silniční nákladní dopravu pop celé ČR i EU.
Prezentace firmy: PAJKR Autodoprava
Poslat zprávu Doprava ADR Praha
Nákladní autodoprava Praha

Nákladní autodoprava Praha

Nákladní autodoprava Praha zajišťuje nákladní a silniční autodopravu v Praze a okolí. Nákladní autodoprava Praha je profesionální autodoprava, která kvalitně a dle požadavků zákazníka v daný čas již od roku 1996 zajišťuje silniční nákladní dopravu.
Prezentace firmy: PAJKR Autodoprava
Poslat zprávu Nákladní autodoprava Praha
Autoplachty

Autoplachty

Autoplachty na všechny typy nástaveb nákladních automobilů, přívěsů, návěsů. Autoplachty vyrábíme jen z vysoce kvalitních materiálů, jež velmi dobře odolávají povětrnostním vlivům.
Prezentace firmy: AUTOPLACHTY Jonák
Poslat zprávu Autoplachty
Foukací kola

Foukací kola

Foukací kola od rozměru 2.50-4 po 18 x 8.50-8, s duší i tubeless, s kovovým nebo plastovým diskem, foukací kola pro manipulační, zemědělskou a zahradní techniku, kompletní foukací kola s kuličkovými, válečkovými, plastovými ložisky. Příruba a drážka pro pero.
Prezentace firmy: VDZ, spol. s r.o.
Poslat zprávu Foukací kola
Kovové disky

Kovové disky

Kovové disky komaxitované dle RAL, v rozměrech 2.10x4", 2.50Ax8", 3.50x6", 4.50x6", 5.375x8" a 3.50x10". Pro plastové, kuličkové a válečkové ložisko, přírubu, s drážkou pro pero. Síla materiálu 1.0mm, 1.5mm a 2.0mm. Kovové disky celosvařované, montované.
Prezentace firmy: VDZ, spol. s r.o.
Poslat zprávu Kovové disky
Informační systémy v dopravě

Informační systémy v dopravě

Dodáme Vám informační systémy v dopravě. Jedná se o sdělovací a zabezpečovací zařízení na drahách, světelné signalizační zařízení pro městské křižovatky, semafory, rozhlasy, hodiny atd. Informační systémy v dopravě od projektu až k cílové realizaci.
Prezentace firmy: KTA technika, s.r.o.
Poslat zprávu Informační systémy v dopravě
Železniční přejezdy výstavba

Železniční přejezdy výstavba

Postavíme, zrušíme nebo kompletně zrekonstrujeme železniční přejezdy výstavba včetně sdělovacích a zabezpečovacích zařízení. Projektujeme železniční přejezdy výstavba, zajišťujeme potřebnou legislativu pro projekt a stavbu.
Prezentace firmy: KTA technika, s.r.o.
Poslat zprávu Železniční přejezdy výstavba
Večeře na lodi

Večeře na lodi

Večeře na lodi s plavbou po řece Vltavě s výhledem na úchvatnou noční Prahu. Čeká Vás nejen příjemný zážitek z plavby s poznáním, ale také výborná večeře na lodi v luxusním prostředí, doprovázená živou hudbou.
Prezentace firmy: PRAGUE BOATS s.r.o.
Poslat zprávu Večeře na lodi
Stránka:   zpět   3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.