Mražené potraviny

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 16 celkem 6
Chlazená drůbež

Chlazená drůbež

Chlazenou drůbež dodáváme vždy čerstvou. Chlazenou drůbeží zásobujeme restaurace, jídelny, hotely, školy i školky, výrobny apod. Chlazenou drůbež můžete objednávat telefonicky každý všední den. Zavážíme i v sobotu. Kuře chlazené čerstvé, kuřecí roláda.
Ukaž na mapě   internet: www.krecekkk.cz  
Prezentace firmy: Miloš Křeček KK, s.r.o.
Poslat zprávu Chlazená drůbež
Mražené potraviny

Mražené potraviny

Mražené potraviny se snažíme vyrábět bez použivání barviv, konzervačních látek a přísad. Všechny tyto umělé postupy nahrazujeme technologií hlubokého mražení. Výsledkem jsou nejenom chutné mražené potraviny, ale také zdravé a čerstvé.
Ukaž na mapě   internet: jerrys.eu  
Prezentace firmy: MG servis s.r.o.
Poslat zprávu Mražené potraviny
Mrazírenské sklady

Mrazírenské sklady

Jsme zavedená firma, poskytujeme mrazírenské sklady včetně manipulace, přebalování a distribučního rozvozu mražených, chlazených a temperovaných živočišných a rostlinných produktů. Naše mrazírenské sklady jsou největší v České republice.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.
Poslat zprávu Mrazírenské sklady
Zmrzlina

Zmrzlina

Zmrzlina Troy to jsou - nanuky 50 - 110 ml smetanové i vodové ( odlévané, extrudované ), kornouty, Ruská zmrzlina, dorty 615 ml, rolády 750 - 1000 ml, vaničky, zmrzlina Troy v gastro balení 4200 ml pro cukrárny a restaurace - vše v různých příchutích.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TIPA a.s. divize Tipafrost
Poslat zprávu Zmrzlina
Mražené polotovary

Mražené polotovary

Vyrábíme mražené polotovary. Všechny jsou vyráběny ručně. Na rozdíl od strojově vyráběných polotovarů, jsou námi vyráběné mražené polotovary nezaměnitelné chuti i vzhledu. Zmražené výrobky vynikající chuti dodáváme do České republiky i do zahraničí.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: PAJERO s.r.o.
Poslat zprávu Mražené polotovary
Mražené potraviny

Mražené potraviny

Hlavní sortiment tvoří mražené potraviny s přidanou hodnotou, mající jako základ vysoce kvalitní ryby, zeleninu nebo těstoviny, a dále sofistikovaná hotová jídla. Mražené potraviny Findus nabízí více jak 2000 druhů a 100 ostatních vysoce kvalitních produktů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Findus C.R. a.s.
Poslat zprávu Mražené potraviny
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.