Nápoje

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 19 celkem 9
Polotmavé pivo

Polotmavé pivo

Čepice husté pěny chrání toto pivo jako zlatý poklad, to je Holba Polotmavá 11. Polotmavé výčepní pivo je specifické krásnou granátovou barvou a plnou chutí se skvělým řízem. Pivo Holba Polotmavá 11 je vařené na podkladu tradiční receptury s klasickým výrobním postupem.
Ukaž na mapě   internet: www.holba.cz  
Prezentace firmy: Pivovar HOLBA, a.s.
Poslat zprávu Polotmavé pivo
Medovina

Medovina

Voňavá medovina lahodné chuti z Potštejna. Medovina je prodávána v lahvích i placatkách, vyrobena z poctivých surovin, připravena s láskou. Naše firma vyrábí i další včelí produkty a produkty z medu, včetně velmi oceňované medové kosmetiky.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Léčivé včelí produkty Pleva
Poslat zprávu Medovina
Nápoje

Nápoje

Naše společnost nabízí nápoje pro pitný režim ve školním a zaměstnaneckém stravování; nápoje pro léčebný pitný režim v nemocnicích a ústavech sociální péče; certifikované ochranné nápoje pro vyvážený pitný režim pracujících.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: CATUS spol. s r.o.
Poslat zprávu Nápoje
Slivovice

Slivovice

Pravá Makovická slivovice je vysokokvalitní slivovice s jemnou chutí, určena pro vybranou společnost nazývaná též královské pití. Makovická slivovice je nabízena v baleních: 0,35 L - budík, 0,7 L - hranatá, 0,35 L - foukaná a budík dárkové balení dřevo 0,7 L.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: VANAPO CZ s.r.o.
Poslat zprávu Slivovice
Vodka

Vodka

Vodka je nejstarším lihovarnickým výrobkem. Likérka Vanapo ji vyrábí jako hlavní nosný produkt. Vodka Ambasador je vyrobena z velmi jemného, dodatečně rafinovaného pšeničného lihu, demineralizované vody z horského pramene a příměsí, které ji činí nezaměnitelnou.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: VANAPO CZ s.r.o.
Poslat zprávu Vodka
Likér

Likér

Likéry Royal Vanapo jsou lihoviny z rafinovaného jemného lihu, vyráběné podle spleciálních technologických postupů, specifických pro každý druh. Patří sem likér Harakiri Royal, Horec Vanapo, Karpatský čaj a Karpatská hořká Royal, Vanapo Lemon likér a další.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: VANAPO CZ s.r.o.
Poslat zprávu Likér
Sportovní nápoje

Sportovní nápoje

Sportovní nápoje Generation UCAN. Tato produktová řada obsahuje přírodní zdroj, který zásobuje tělo energií bez zásadních výkyvů hladiny krevního cukru. Sportovní nápoje mají složku zvanou SuperStarch, což je komplexní sacharid, který se pomalu štěpí.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Commercium s.r.o.
Poslat zprávu Sportovní nápoje
Sportovní výživa

Sportovní výživa

Generation UCAN - špičková sportovní výživa. Jedná se o vysoce kvalitní produktovou řadu sacharidových energetických nápojů. Sportovní výživa obsahuje hlavní složku SuperStarch, zdravý a přírodní komplexní sacharid získaný z geneticky nemodifikované kukuřice.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Commercium s.r.o.
Poslat zprávu Sportovní výživa
Ledové ovoce

Ledové ovoce

Ledové ovoce je ledová chuť Pečeného čaje. Ledové ovoce je kvalitní a chlazený nápoj bez obsahu chemických náhražek a konzervantů. Pečený čaj je smíchaný s filtrovanou vodou a naplněný do láhve o objemu 340ml.

Prezentace firmy: Nature Notea, s.r.o.
Poslat zprávu Ledové ovoce
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.