Povrchové úpravy

Zde jsou 3 sekce v kterých je 5 podsekcí
 
Stránka:   1 2 3 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 24
Lakovací kabiny

Lakovací kabiny

Lakovací kabiny pro nanášení rozpouštědlových i vodouředitelných nátěrových hmot. Lakovací kabiny slouží k povrchové úpravě různých dílů i celých výrobků od středně velkých, přes osobní vozidla, až po velkorozměrové (například železničních vagonů).
Ukaž na mapě   internet: www.kovolak.cz  
Prezentace firmy: K o v o l a k s. r. o.
Poslat zprávu Lakovací kabiny
Stříkací kabiny

Stříkací kabiny

Stříkací kabiny dodáváme v provedení uzavřeném, nebo zepředu otevřeném, se suchým či mokrým filtračním systémem. Stříkací kabiny splňují hygienické požadavky a umožňují dodržení jak bezpečnostních předpisů, tak i emisních limitů při aplikaci nátěrových hmot.
Ukaž na mapě   internet: www.kovolak.cz  
Prezentace firmy: K o v o l a k s. r. o.
Poslat zprávu Stříkací kabiny
Lisování plechu

Lisování plechu

Společnost KBNK má dlouholeté zkušenosti v oblasti lisování plechu na lisech do 160 tun. Pro lisování plechu využíváme naše rozsáhlé strojní vybavení. Díky široké paletě výrobních technologií jsme schopni zpracovat nejrůznější materiály.
Ukaž na mapě   internet: www.kbnk.cz  
Prezentace firmy: KBNK s.r.o.
Poslat zprávu Lisování plechu
Výroba přípravků

Výroba přípravků

Jednou z činností, kterou se firma KOVO-ZAPLATIL zabývá, je také výroba přípravků na zakázku. Cílem naší společnosti je zejména jejich kvalita a včasné dodání přípravků vyrobených dle požadavků zákazníka. Přesnost výroby je +/-0.005 mm.
Ukaž na mapě   internet: www.kovo-zaplatil.cz  
Prezentace firmy: KOVO - ZAPLATIL s.r.o.
Poslat zprávu Výroba přípravků
Zakázkové gravírování

Zakázkové gravírování

Kvalitní rotační zakázkové gravírování válcových předmětů za příznivé ceny. Provádíme zakázkové gravírování na přesných CNC gravírkách. Naše nabídka je určena pro všechny subjekty, které potřebují zakázkové gravírování, jako jsou štítky, značení obrobků a sériová čísla.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Jiří Honner
Poslat zprávu Zakázkové gravírování
Stěrače vodicích ploch

Stěrače vodicích ploch

Firma HESTEGO nabízí řešení pro stírání vodicích ploch obráběcích strojů - stěrače vodicích ploch. Stěrače vodicích ploch je možno v závislosti na jejich druhu k nosnému profilu přišroubovat, přinýtovat, přilepit či bodově přivařit.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: HESTEGO a.s.
Poslat zprávu Stěrače vodicích ploch
Leptání skla

Leptání skla

Pelechovská sklárna provádí leptání skla pomocí odlešťování matu kyselinou. Tato technologie leptání skla se používá zejména k vytváření secesních motivů, které jsou hojně využívány v architektuře historických domů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Pelechovská sklárna s.r.o.
Poslat zprávu Leptání skla
5-ti osé obrábění

5-ti osé obrábění

Nabízíme 5-ti osé obrábění v kusové i sériové výrobě. Zhotovíme rozsáhlé spektrum obráběných dílů do průměru 1600 mm a hmotnosti do 3000 kg. 5-ti osé obrábění provádíme dle dat zákazníka. Na 5-ti osé obrábění využíváme stroj MCU1600.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: LAURUS, s.r.o.
Poslat zprávu 5-ti osé obrábění
Lité podlahy

Lité podlahy

Lité podlahy - průmyslové podlahy na bázi syntetických pryskyřic, určené pro realizaci finálních bezesparých podlah v interiérech. Lité podlahy - hladké lesklé, s posypem chipsy, matovací úpravy. Epotec AST - pro dosažení elektricky vodivých povrchů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TECHFLOOR s. r. o.
Poslat zprávu Lité podlahy
Úpravy povrchů

Úpravy povrchů

Úpravy povrchů - průmyslové podlahy betonové s možností následných vsypů, další vrstvy na bázi epoxidů či akrylátů. Vlastní produkce materiálů pro úpravy povrchů řady EPOTEC a ACRILE. Úpravy povrchů realizujeme 10 let, máme za sebou 8 miliónů m2 ploch.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: TECHFLOOR s. r. o.
Poslat zprávu Úpravy povrchů
Stránka:   1 2 3 další  
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.