Čištění vody

Zde jsou 3 sekce
 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 18
Ionizátor vody

Ionizátor vody

Alkal-Life 7000S je ionizátor vody, který představuje nejvyspělejší technologii v ionizaci a čistění vody. Ionizátor vody díky technologicky nejpokročilejšímu kalibračnímu systému Alkal-Life 7000SL zajišťuje, že zvolená hodnota pH je absolutně přesná.
Ukaž na mapě   internet: richwayeu.com  
Prezentace firmy: ALFIDA s.r.o.
Poslat zprávu Ionizátor vody
Lapač tuků

Lapač tuků

Lapač tuků slouží k zachycení tuků a olejů z odpadních vod odtékajících z restauračních provozů, masných výroben a jiných provozoven. Lapač tuků spolehlivě chrání kanalizaci před jejím zanesením a zalepením. Odlučovač tuků je zcela automatizovám.
Ukaž na mapě   internet: www.abian.cz  
Prezentace firmy: ABIAN s.r.o.
Poslat zprávu Lapač tuků
Mobilní zvedací zařízení

Mobilní zvedací zařízení

Nabízíme mobilní nerezová zvedací zařízení otočné 360° s nastavitelným vyložením ramene 0,4-1,5 m m a výškou 3-1,4 m. Mobilní zvedací zařízení slouží pro zvedaní břemen hmotnosti 150 až 600 kg. Vytahovaní břemen je přes lanový naviják s brzdou.
Ukaž na mapě   internet: www.mabara.cz  
Prezentace firmy: MaBara, s.r.o.
Poslat zprávu Mobilní zvedací zařízení
Česlicové koše

Česlicové koše

Česlicové koše se používají jako ochrana čerpadel v splaškových čerpacích stanicích. Česlicové koše jsou standardně dodávany včetně vodících tyčí, nerez lana pro vytahovaní a kotev pro kotvení. Česlicové koše jsou vyrobeny z nerez materiálu 306.
Ukaž na mapě   internet: www.mabara.cz  
Prezentace firmy: MaBara, s.r.o.
Poslat zprávu Česlicové koše
Reverzní osmóza

Reverzní osmóza

Dodáváme přístroje na úpravu vody procesem reverzní osmóza. Reverzní osmóza je určena pro přípravu vysoce kvalitní demineralizované vody reverzně osmotickým procesem. Princip reverzní osmóza vyrábí kvalitní demineralizovanou vodu všestranného použití.
Ukaž na mapě   internet: www.aquaosmotic.cz  
Prezentace firmy: AQUA OSMOTIC
Poslat zprávu Reverzní osmóza
Ultračistá voda

Ultračistá voda

Dodáváme technologie pro přípravu produktu ultra čistá voda pro průmysl a laboratoře. V kategorii ultračistá voda pro průmysl máte k dispozici tři typy přístrojů. Pro laboratorní účely si potom můžete vybrat ze šesti variant.
Ukaž na mapě   internet: www.watek.cz  
Prezentace firmy: WATEK s.r.o.
Poslat zprávu Ultračistá voda
Přístroje na úpravu vody

Přístroje na úpravu vody

Vyrábíme a dodáváme přístroje na úpravu vody. Poskytujeme komplexní služby v oblasti úpravy vody již od roku 1993. Přístroje na úpravu vody dodáváme po celém světě. Kombinujeme nejnovější technologie s tradicí a zárukou pro maximální spokojenost zákazníků.
Ukaž na mapě   internet: www.watek.cz  
Prezentace firmy: WATEK s.r.o.
Poslat zprávu Přístroje na úpravu vody
Kalová čerpadla

Kalová čerpadla

Kalová čerpadla jsou určená k čerpání odpadních vod, fekálií a surových kalů, štěrků. Používají se také k odvodňování výkopů při zemních pracích. Kalová čerpadla se využívají hojně v čistírnách odpadních vod, průmyslu a stavebnictví.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: DOOS s.r.o.
Poslat zprávu Kalová čerpadla
Úpravny vody

Úpravny vody

Úpravny vody na pitnou vodu a pro technologické celky. Úpravny vody navrhneme na základě aktuálního rozboru, průtoku a potřebné kvalitě výstupní vody. Úpravny vody - změkčovací systémy, desinfekční systémy, reversní osmózy, dávkovací čerpadla.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: AQUA SYSTEM s.r.o.
Poslat zprávu Úpravny vody
Automatické tlakové stanice

Automatické tlakové stanice

Navrhujeme, dodáváme a montujeme automatické tlakové stanice. Automatické tlakové stanice řízené tlakovými spínači a automatické tlakové stanice řízené mikropočítačem s frekvenčním měničem kmitočtu. Automatické tlakové stanice s ponornými čerpadly.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: AQUA SYSTEM s.r.o.
Poslat zprávu Automatické tlakové stanice
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.