Dřevo

 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 16
Přepravní bedny

Přepravní bedny

Vyrábíme dřevěné přepravní bedny pro tuzemskou i mezinárodní přepravu. Všechny dřevěné přepravní bedny plně odpovídají mezinárodní směrnici FAO Nr.15 pro vývoz dřevěných obalů do zahraničí a jsou v souladu s touto směrnicí značeny.
Ukaž na mapě   internet: www.moiry.cz  
Prezentace firmy: MOIRY, s.r.o.
Poslat zprávu Přepravní bedny
Dřevěné obaly

Dřevěné obaly

Dřevěné obaly slouží jako ochranné balení pro tuzemsko a export. Dřevěné obaly vyrábíme již 20 let, dle norem s možností balení a fixací průmyslových výrobků u zákazníka a přípravy k ex­pedici.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Stavounie-CZ, s.r.o.
Poslat zprávu Dřevěné obaly
Zpracování dýh

Zpracování dýh

Hlavní obchodní náplní naší společnosti je zpracování dýh. V libovolném množství produkujeme dýhové sesazenky, dýhy exotické, dekorativní a dřevotřísku. Zpracování dýh probíhá v souladu s certifikacemi pro český i zahraniční trh.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
Poslat zprávu Zpracování dýh
Výkup a prodej dřeva

Výkup a prodej dřeva

Provádíme výkup a prodej dřeva. Vykupujeme veškeré sortimenty jehličnatého dříví s odvozem z lesa, který je v naší režii. Využijte jednorázové i komplexní služby odborně zajištěné kvalifikovaným personálem v oblasti výkup a prodej dřeva.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Lesní společnost Ledeč nad Sázavou, a.s.
Poslat zprávu Výkup a prodej dřeva
Překližované desky

Překližované desky

Překližované desky vyrábíme z loupaných dýh jehličnatých a listnatých dřevin, plošně lisované v provedení kombi, bukové a celobukové. Některé překližované desky jsou povrchově upravené papírem impregnovaným fenolformaldehydovanou pryskyřicí.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: PLOMA, a.s.
Poslat zprávu Překližované desky
Dřevoprodej

Dřevoprodej

Dřevoprodej truhlářského a exotického řeziva, lepené a konstrukční hranoly ( KVH, BSH ), obkladové a podlahové palubky, spárovky, biodesky, fasádní obklad THERMOWOOD ( tepelně upravené dřevo ). Dřevoprodej kvalitního řeziva z celého světa.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Weyland Holz spol. s r.o.
Poslat zprávu Dřevoprodej
Prodej a nákup dřeva

Prodej a nákup dřeva

Nákup a prodej dřeva od ostatních vlastníků lesů. Prodej dřeva je uskutečňován ve všech tloušťových a kvalitativních třídách v dřevinné skladbě SM, BO, MD, BK v délkách 2-14 m. Nákup jehličnatého i listnatého dříví všech tloušťových a kvalitativních tříd a dřev.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MP LESY, spol. s r.o.
Poslat zprávu Prodej a nákup dřeva
Výroba palet

Výroba palet

Naše výroba palet představuje rychlost, kvalitu a vstřícný přístup. Pokud potřebujete, může být výroba palet a jejich dodávka realizována do 24 hodin. Jsme schopni dodat nejen standardní dřevěné palety, ale také dřevěné palety atypických rozměrů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: SAJL, s.r.o.
Poslat zprávu Výroba palet
Palivové dřevo

Palivové dřevo

Nabízíme Vám palivové dřevo a to již vykrácené a naštípané na polena. Palivové dřevo a krbové dřevo vyrábíme z listnaté ( například buk, habr, dub, jasan, bříza a další ) a jehličnaté kulatiny ( například smrk, borovice, jedle, modřín a další ).
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: JACER - CZ, a.s.
Poslat zprávu Palivové dřevo
Dřevěné pracovní podložky

Dřevěné pracovní podložky

Dřevěné pracovní podložky pro všechny typy vybrolisů - jejich výrobou se zabýváme již řadu let a za tuto dobu jsme získali mnoho zkušeností, které dále zúročujeme při výrobě. Jako novinku vyrábíme nyní dřevěné pracovní podložky i z překližky a OSB desek.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Miloš Falta - pracovní podložky
Poslat zprávu Dřevěné pracovní podložky
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.