F

Flexibilní kabely

Flexibilní kabely

Conductix-Wampfler nabízí ploché a kruhové flexibilní kabely pro navíjecí bubny, energetické řetězy a kabelové vozíky. Flexibilní kabely zahrnují kromě různých typů ohebných a vícežilových plochých a kruhových kabelů také kabely s optickými vlákny.
Prezentace firmy: Conductix-Wampfler s.r.o.
Poslat zprávu
Fólie pro skupinové balení

Fólie pro skupinové balení

Fólie pro skupinové balení jsou vhodné především k balení PET lahví a jiných výrobků. Lepšími vlastnostmi fólií, díky nimž vyrábíme fólie s nižší toušťkou docílíme ekomického efektu snížení nákladů na dopravu a skladování.
Prezentace firmy: GRANITOL akciová společnost
Poslat zprávu
Feritové magnety

Feritové magnety

Naše společnost dodává feritové magnety, známé jako tvrdé ferity. Tyto magnety tvoří z 80% oxid železa a 20% oxid baria nebo stroncia. Feritové magnety jsou cenově dostupné, odolné vůči vlivům počasí a většině chemikálií a rozpouštědel.
Prezentace firmy: SELOS Magnetics, s.r.o.
Poslat zprávu
Feritové magnety

Feritové magnety

Feritové magnety nabízíme pouze anisotropní, tedy silnější, ale slabší isotropní jsme schopni zajistit v případě objednávky. Prodáváme feritové magnety válcové, prstencové, hranoly, s možností objednávky přes e-shop, kde najdete další informace.
Prezentace firmy: Neomag-magnet s.r.o.
Poslat zprávu
Flexotisk, potištěné lepicí pásky

Flexotisk, potištěné lepicí pásky

Vyrábíme potištěné lepicí pásky, potisk metodou flexotisk. Potisk lepicích pásek reklamou nebo univerzálním popiskem. Potištěné lepicí pásky kódem EAN. 3 barevný flexotisk, reklamní potisk balicího papíru a lepicí pásky v rolích do šíře 1,3m.
Prezentace firmy: Czech Pack, spol. s r.o.
Poslat zprávu
Facility management

Facility management

Facility management - servis a údržba čistého prostoru (laboratoře a další prostory s řízenou čistotou vzduchu) a související technologie včetně instalovaného laboratorního vybavení a přístrojů. Profesionální tým, služba 24/7 (LBXCON), rychlá odezva, dohledové centrum a pohotovostní linka.
Prezentace firmy: LABOX spol. s r.o.
Poslat zprávu
Fyzická ostraha

Fyzická ostraha

Vnitřní a vnější fyzická ostraha. Vnitřní opatření představuje komplex opatření k zamezení či minimalizaci škod na majetku uvnitř objektu klienta. Vnitřní ostraha je zaměřena na škody způsobené např. krádežemi či vandalismem apod.
Prezentace firmy: S a S security service, s.r.o.
Poslat zprávu
Fertilan

Fertilan

Fertilan je doplněk stravy s vhodným složením, který udržuje tvorbu spermií a plodnost u mužů. Fertilan je významným zdrojem L-argininu, L-karnitinu, mateří kašičky a maca extraktu. Obsahuje důležitý zinek, selen, vitamin C, vitamin B12 a další složky.
Prezentace firmy: VEGALL Pharma s.r.o.
Poslat zprávu
Filtrační elementy

Filtrační elementy

Filtrační elementy ALFICO. Dodáváme nejrůznější filtrační náplně do průmyslových filtrů. Pro filtraci kapalin jsou to zejména filtrační rukávce, filtrační svíčky, skládané filtrační vložky nebo filtrační síta. Nejčastějšími filtračními materiály jsou PE, PP a NMO.
Prezentace firmy: ALFICO s. r. o.
Poslat zprávu
Filtrace piva

Filtrace piva

Bílek Filtry pokrývá všechny potřeby filtrace a sanitace v pivovaru. Vyrábíme a poskytujeme komplexní řadu filtrů, která pokrývá všechny potřeby filtračního procesu od primární filtrace piva přes vodu až po sterilní filtrace technologických plynů.
Prezentace firmy: Bílek Filtry s.r.o.
Poslat zprávu
Filtrace

Filtrace

Naším cílem je pomáhat zákazníkům s řešením filtrace, aby dosáhli co nejvyšší kvality svého produktu. Nabízíme dlouholeté zkušenosti v programu Dokonalá filtrace s důrazem na kvalitu, moderní technologii, spolehlivost a dostupnou cenu.
Prezentace firmy: Bílek Filtry s.r.o.
Poslat zprávu
Filtry

Filtry

Vyrábíme a dodáváme filtry kapalin pro potravinářství, vinařství, pivovarnictví, strojírenství, chemii, farmacii i jiná odvětví. Naše produkty: filtry kapalin křemelinové, deskové, mikrosvíčkové, modulové, rukávcové, filtry plynu a další filtry kapalin.
Prezentace firmy: Bílek Filtry s.r.o.
Poslat zprávu
Fóliové klávesnice

Fóliové klávesnice

Vyrábíme fóliové klávesnice dle Vašeho přání a zadání. Naše fóliové klávesnice jsou spolehlivé, plně srovnatelné s výrobky světových výrobců. Fóliové klávesnice jsou vyrobené ze špičkových materiálů renomovaných firem ( 3M, DuPont, AutoType a další ).
Prezentace firmy: TT Klávesnice, a.s.
Poslat zprávu
Fasádní profily

Fasádní profily

Fasádní profily vyrábíme nejen ve standardních tvarech, ale také na fasádní profily zakázku pro historická centra s požadavkem na zachování původních štukatůr. Fasádní profily se používají k estetickému ztvárnění fasád.
Prezentace firmy: Štukatérství Martin Bezdička
Poslat zprávu
Fototapety

Fototapety

Hledáte fototapety? U nás si vyberete! Více než 800 designů papírových a vliesových fototapet. Originální motivy, snadná aplikace, skvělý výsledek. Fototapety za skvělé ceny, ihned zasíláme. Poštovné zdarma nebo od 69 Kč. Rychlé dodání foto tapety!
Prezentace firmy: IMPOL TRADE s.r.o.
Poslat zprávu
Foukaná izolace

Foukaná izolace

Společnost VARIO VILA s.r.o. provádí odborné zateplení domu foukanou tepelnou a akustickou izolací. Foukaná izolace je vhodná pro zateplení všech částí konstrukce budov. Foukaná izolace má vynikající technické vlastnosti a nabízí ekonomicky velmi výhodné řešení s rychlou návratností.
Prezentace firmy: VARIO VILA s.r.o.
Poslat zprávu
Fixační stretch fólie

Fixační stretch fólie

Fixační stretch fólie se vyznačují vysokou variabilitou, snadným použitím a nízkými náklady. I proto jsou fixační stretch fólie tolik oblíbené zákazníky, kteří jimi nahrazují jiné vázací a balící materiály při strojním i ručním balení svého zboží.
Prezentace firmy: Bohemia Trade CZ s.r.o.
Poslat zprávu
Fasádní systémy

Fasádní systémy

Společnost DEKMETAL vyrábí provětrávané fasádní systémy, které jsou určeny pro exkluzivní a atraktivní objekty. Fasádní systémy DEKMETAL lze zajímavě použít i jako obklady v interiérech (na stěnách i v podhledech). 
Prezentace firmy: DEKMETAL, s.r.o.
Poslat zprávu
Falcovaná krytina

Falcovaná krytina

Falcovaná krytina Lindab Seamline je neobyčejně flexibilní, lze jí ohýbat a překládat, kopíruje všechny tvary a úhly střešních rovin. Moderní technologie spojování dvojitou drážkou umožňuje její použití v každé situaci.
Prezentace firmy: LINDAB s.r.o.
Poslat zprávu
Frézky na dřevo

Frézky na dřevo

ROJEK Frézky na dřevo - EURO SERIE 9 pro truhlářskou malovýrobu mají náklopné vřeteno na -5/+45° u typu FSN 300A. Frézky na dřevo mohou být vybaveny čepovacím vozíkem.
Prezentace firmy: ROJEK PRODEJ spol. s r.o.
Poslat zprávu

České firmy

SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety KSK, s.r.o. Svařování a pájky NAUTIG SE Plavidla a lodě GarFen.cz,s.r.o. Zakázková kovovýroba
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.