Potrubí

Zde je 5 sekcí
 
Stránka:   1 2 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 17
Nerezové potrubní díly

Nerezové potrubní díly

Dodáváme a vyrábíme nerezové potrubní díly. Jedná se zejména o potrubní díly: nerezová kolena, redukce, T-kusy, lemové kroužky, klenutá dna, příruby, Clamp spojení, třmeny a lisovací fitinky. Potrubní objímky pro potravinářský, chemický a farmaceutický průmysl.
Ukaž na mapě   internet: www.armat.cz  
Prezentace firmy: ARMAT, spol. s.r.o.
Poslat zprávu Nerezové potrubní díly
Plastové stavební profily

Plastové stavební profily

Vyrábíme plastové stavební profily pro zateplování ( lišty pro tepelně izolační a spojovací systémy ), omítkové profily ( ochrana rohů a hran ), obkladové profily ( ukončovací a dilatační lišty ) a profily pro sádrokarton ( ukončení SDK desek, spojů atd. ).
Ukaž na mapě   internet: www.mat-plasty.cz  
Prezentace firmy: MATEICIUC a.s.
Poslat zprávu Plastové stavební profily
Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů

Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů

Mikrotrubičky: pro instalaci mikrokabelů do ochranných trubek nebo přímo do výkopu. Sada VARIOFLAT: k pokládce do země. Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů jsou jednostěnné ochranné trubičky, sada VARIOFLAT jsou MT jednotlivě spojené fólií.
Ukaž na mapě   internet: www.mat-plasty.cz  
Prezentace firmy: MATEICIUC a.s.
Poslat zprávu Mikrotrubičky pro instalaci mikrokabelů
Výroba průmyslových armatur

Výroba průmyslových armatur

Firma COREX Pardubice s.r.o. je výrobcem průmyslových armatur pod vlastní chráněnou značkou CRX. Jená se o široký sortiment uzavíracích ventilů, šoupátek, uzavíracích klapek, zpětných klapek a zpětných ventilů, fitrů dle norem EN DIN a ČSN.
Ukaž na mapě   internet: www.corex-pardubice.cz  
Prezentace firmy: COREX Pardubice s.r.o.
Poslat zprávu Výroba průmyslových armatur
Potrubní součásti

Potrubní součásti

Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou a dodávkou v oboru potrubní součásti. Náš široký sortiment na potrubní součásti je vyráběn dle norem EN, DIN, ANSI, ČSN a jiných dalších požadavků. Jsou to především příruby a to ploché, krkové, zaslepovací, oválné a výkresové.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: AR Brno, spol. s.r.o.
Poslat zprávu Potrubní součásti
Uložení potrubí

Uložení potrubí

Uložení potrubí se používá pro kompletaci technologického zařízení trubních rozvodů. Pro uložení potrubí dodáváme třmeny po potrubí, pružinové závěsy, objímky ocelové dvojdílné, kluzné podpěry, kotevní stojany, pouta pro svislá potrubí.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: STEELING, s.r.o.
Poslat zprávu Uložení potrubí
Příruby krkové

Příruby krkové

Prodáváme příruby krkové a dodáváme je včetně spojovacího materiálu, těsnění jako kompletní přírubový spoj. Lze případně provést i ochranné úpravy povrchu ( nátěry, konzervace, galvanizace ).
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ARaPO spol. s r.o.
Poslat zprávu Příruby krkové
Prodej přírub

Prodej přírub

V rámci prodeje přírub balíme příruby do kartonových krabic, do svazků, na dřevěné palety o třech velikostech zafixované folií. Příruba může být vyrobena kromě uhlíkové oceli i z ocelí pro nízké nebo vysoké teploty, z nerezové oceli a vysokopevnostní oceli.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: KVINTAS s.r.o.
Poslat zprávu Prodej přírub
Příruba

Příruba

Příruba je základním produktem naší společnosti KVINTAS s.r.o. Podle požadavku odběratele je příruba vyrobena a dodána v co nejkratších termínech, za příznivou cenu a v předepsané kvalitě dle norem ČSN, EN, DIN, ANSI popřípadě jiných.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: KVINTAS s.r.o.
Poslat zprávu Příruba
Plynové armatury

Plynové armatury

Membránové bezpečnostní uzávěry ( plynové armatury ) jsou určeny pro ovládání průtoku plynných médií potrubím. Jsou direktní ( 2 polohy - otevřeno x zavřeno ) ventily bez napětí uzavřené ( NC )plynové armatury vhodné jako havarijní uzávěry před kotelny a hořáky.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ARMAGAS s. r. o.
Poslat zprávu Plynové armatury
Stránka:   1 2 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.