Provozovatelé sportů

Zde jsou 3 sekce
 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 15 celkem 5
Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem

Tandemový seskok padákem je určen pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet pocity parašutistů při volném pádu. Tandemový seskok padákem skáčeme z výšky 4000 metrů nad terénem. Volný pád trvá 50 až 60 vteřin a tandempilot otvírá padák ve výšce 1500 metrů.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: AFFcentrum.cz, s.r.o.
Poslat zprávu Tandemový seskok padákem
AFF výcvik

AFF výcvik

AFF ( accelerated free fall ) - výcvik volného pádu. Je to moderní, velmi úspěšná, zábavná, ale zároveň i bezpečná metoda, jak začít skákat. Skáčete s velmi zkušenými instruktory rovnou z 4000 metrů. AFF výcvik staňte se skydivery!
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: AFFcentrum.cz, s.r.o.
Poslat zprávu AFF výcvik
Tandemové seskoky

Tandemové seskoky

Tandemové seskoky pro všechny. Tandemové seskoky absolvujete s profesionály, vaše bezpečnost je 100% zajištěna. Rozhodněte se pro tandemové seskoky s námi a zažijete volný pád a rychlost přes 200 km/hod z výšky 4 km. Tandemové seskoky jako dárek!
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Tandem2
Poslat zprávu Tandemové seskoky
Paintball Milovice

Paintball Milovice

Paintball Milovice najdeš v bývalé sověty okupované vojenské oblasti Milovice v bývalém i současném tankodromu. Základna pro paintball Milovice o rozloze 45 ha se nachází ve vojenském prostoru v Milovicích přibližně 25 km od Prahy.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Paintball Milovice
Poslat zprávu Paintball Milovice
Poplatkový lov

Poplatkový lov

Poplatkový lov lesní zvěře - lov zvěře při individuálních a společných lovech. Poplatkový lov různých druhů lovné zvěře. Možnost lovu a relaxace v krásné přírodě s Vašimi přáteli nebo obchodními partnery. ARROW - poplatkový lov.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Arrow Lovecký servis
Poslat zprávu Poplatkový lov
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2023 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.