Velkoobchod a výroba

Zde jsou 3 sekce v kterých je 5 podsekcí
 
Stránka:   1 2 3 4 další
Zobrazuji produkty 110 celkem 36
Certifikovaná výroba

Certifikovaná výroba

Nabízíme prvotřídní kvalitu výrobků díky certifikované výrobě a kompletní řešení požadavků našich zákazníků. Pravidelně rozšiřujeme naše certifikované provozy zákazníkům z oborů dopravy, přepravy, stavebnictví, zemědělství, letectví, strojírenství, energetiky a jiné.
Ukaž na mapě   internet: www.savea.cz  
Prezentace firmy: SAVEA spol. s r.o.
Poslat zprávu Certifikovaná výroba
Škrob pšeničný bez lepku

Škrob pšeničný bez lepku

Nativní škrob pšeničný s obsahem lepku do 20 mg/kg maximálně. Škrob pšeničný bez lepku je čistě přírodním výrobkem, který nachází uplatnění zejména v potravinářství, kde se využívá na výrobu produktů pro bezlepkovou dietu a nemocné celiakií.
Ukaž na mapě   internet: www.krnovskrob.cz  
Prezentace firmy: Krnovská škrobárna spol. s r.o.
Poslat zprávu Škrob pšeničný bez lepku
Stavebnice Tekton

Stavebnice Tekton

Stavebnice Tekton vyniká snadnou obsluhou a malou hmotností. Jeden stroj může sloužit jako bubnová sekačka na vysokou i nízkou trávu, mulčovač a radlice na sníh. Ke kompletnímu stroji stavebnice Tekton lze dokoupit nástavce na další práce.
Ukaž na mapě   internet: www.dakr.com  
Prezentace firmy: DAKR spol. s r.o.
Poslat zprávu Stavebnice Tekton
Výroba korálků

Výroba korálků

Výroba korálků má v našem kraji, stejně tak i v naší rodinné firmě, dlouhou tradici. Výroba korálků zde probíhá metodou mačkání skla, na základě které vznikají různé tvary, barvy i velikosti korálků, jež představují vstupní komponent pro bižuterii i další tvorbu.
Ukaž na mapě   internet: www.nikoglass-shop.cz  
Prezentace firmy: Nikoglass
Poslat zprávu Výroba korálků
Posuvné příčky

Posuvné příčky

Posuvné příčky MILT ESPERO rychle rozdělí větší prostor na menší místnosti a zároveň splňují vysoké požadavky na design a neprůzvučnost. Posuvné příčky jsou zavěšeny na stropní kolejnici, za pomoci ložisek se panely jednoduše posouvají. Lze je vyrobit do výšky 8 m.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MILT s.r.o.
Poslat zprávu Posuvné příčky
Filtrační materiály

Filtrační materiály

Dodáváme moderní filtrační materiály pro oblast filtrace vzduchu i kapalin. Filtrační materiály jsou ze syntetických a skelných vláken, z PUR pěny pro vzduchotechnické produkty. Pro kapalinovou filtraci nabízíme řadu filtračních sáčků, filtračních svíček a kapslí.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: České filtry, s.r.o.
Poslat zprávu Filtrační materiály
Logistické služby

Logistické služby

MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s. Vám nabízí mimo mrazírenských skladů i logistické služby. Naše výhodná poloha se nachází v západních Čechách, v těsné blízkosti dálnice Rozvadov - Plzeň - Praha. Nabízíme logistické služby jak v České republice tak v zahraničí.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: MRAZÍRNY PLZEŇ - DÝŠINA a.s.
Poslat zprávu Logistické služby
Lineární vedení

Lineární vedení

Lineární vedení - kompletní sortiment firem THK, NSK, IKO, STAR, INA, lineární vedení s pohony, vozíky a kolejnice pro lineární vedení, vodící tyče pro lineární vedení a kuličková pouzdra, kuličkové šrouby,stavebnicové systémy ALU. Tecnhnické poradenství.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: František Toman - ELO
Poslat zprávu Lineární vedení
Pracovní židle

Pracovní židle

Ergonomické pracovní židle představují ideální řešení pro průmyslová odvětví i laboratoře a zaručí zdravé sezení díky nezávislému nastavení sklonu sedáku a opěradla. Výšku nastavíte pomocí plynového pístu. Pracovní židle s přítlakem.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Sedláček s. r. o.
Poslat zprávu Pracovní židle
Úklidové vozíky

Úklidové vozíky

Úklidové vozíky jednokbelíkové a dvojkbelíkové. Úklidové vozíky obsahují podvozek, držák ždímače, pytel, vaničky, tyč, podpěru mopu, kbelík, ždímač. Úklidová technika na mytí oken, mopy a držáky mopů, rohože. Úklidové vozíky zlepší podmínky hygieny.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: Sedláček s. r. o.
Poslat zprávu Úklidové vozíky
Stránka:   1 2 3 4 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.