Balící sáčky

 
Stránka:   1
Zobrazuji produkty 16 celkem 6
Dárkové sáčky

Dárkové sáčky

Balíte nebo uvažujete, že budete balit své zboží do sáčků? Nabízíme Vám dárkové sáčky atypických rozměrů a provedení, dárkové sáčky s potiskem i bez, dárkové sáčky s různými motivy, dárkové sáčky pro kosmetické balíčky a další sáčky na balení dárků.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: NIXE s.r.o.
Poslat zprávu Dárkové sáčky
Sáčky pro balení textilu

Sáčky pro balení textilu

Sáčky pro balení textilu jsou standardně vyráběny s klopou, která je pro snadné a rychlé uzavírání opatřena lepící páskou. Sáčky pro balení textilu mohou mít vyseknut větrací otvor, navařený závěs - ramínko, ucho.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ZLP s.r.o.
Poslat zprávu Sáčky pro balení textilu
Sáčky pro balení ovoce a zeleniny

Sáčky pro balení ovoce a zeleniny

Na sáčky pro balení ovoce a zeleniny se převážně používá ( PE ) fólie upravená různými rastry makroperforace. Sáčky pro balení ovoce a zeleniny jsou dodávány jako volně ložené převážně pro ruční balení nebo jsou uzpůsobeny pro balení na automatech.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: ZLP s.r.o.
Poslat zprávu Sáčky pro balení ovoce a zeleniny
Papírové tašky

Papírové tašky

Papírové tašky vyrábíme luxusní, dárkové, polaminované tašky s plochými bavlněnými nebo plastovými uchy, s lesklým laminem nebo matné bez lesku. Papírové tašky vyrábíme v různých barvách a velikostech, s potiskem nebo bez potisku.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: PIRANU GROUP s.r.o.
Poslat zprávu Papírové tašky
Zakázková výroba papírových tašek

Zakázková výroba papírových tašek

Zakázková výroba papírových tašek je jednou z našich hlavních výrobních činností. Tyto tašky vyrábíme ve variantě s krouceným uchem nebo s uchem plochým. Zakázkovou výrobu papírových tašek lze sjednat na níže uvedeném kontaktu.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: LITOBAL s.r.o.
Poslat zprávu Zakázková výroba papírových tašek
Fixační fólie

Fixační fólie

Vyrábíme fixační fólie na vysoce přesném automatickém stroji. Dodáváme fixační ( pre-stretch ) fólie v ručním i strojním provedení v šíři cca 450 mm a sílách od 7 my. Fixační fólie zajišťují jednoduchou manipulaci a vysoké úspory v balení zboží na paletách.
Ukaž na mapě  
Prezentace firmy: DAVAN, spol. s r.o.
Poslat zprávu Fixační fólie
Stránka:   1
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.