Nerosty, kovy a materiály

Zde je 13 sekcí v kterých je 29 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 1130 celkem 222
Leptání skla

Leptání skla

Nabízíme leptání skla dle návrhu a přání zákazníka nebo navrhneme různé varianty našich vlastních motivů. Leptání skla je metoda zdobení skla, která je možná kombinovat s matováním a také pískováním. Leptání je také možno použít na zrcadla.
Prezentace firmy: AGS -ART GLASS Schovánek
Poslat zprávu Leptání skla
CNC ohýbání drátu

CNC ohýbání drátu

CNC ohýbání drátu je naší primární činností. CNC ohýbání i dělení drátu se provádí na centrech Wafios. Nabízíme možnost CNC dělení a odhranění drátu do průměru 8 mm na přesný rozměr, dále také bodování, svařování a povrchové úpravy.
Prezentace firmy: KBNK s.r.o.
Poslat zprávu CNC ohýbání drátu
Inteligentní sklo

Inteligentní sklo

Glass innovation s.r.o. se specializuje na vývoj a realizace tzv. inteligentních skel. Jedná se o využití PDLC technologie, kdy je do speciální folie, tvořené dvěma vodivými ITO foliemi a tekutými krystaly, přiváděno napětí a tím umožněna její průhlednost.
Prezentace firmy: Glass innovation s.r.o.
Poslat zprávu Inteligentní sklo
Chytré sklo

Chytré sklo

Naší specializací je tzv. chytré sklo. Naše chytré sklo je hi-tech produkt stínící techniky, který umožňuje za pomoci elektrického proudu přepínat průhlednost skel a tím navodit v místnosti soukromí.
Prezentace firmy: Glass innovation s.r.o.
Poslat zprávu Chytré sklo
Hutní materiál

Hutní materiál

Nabízíme hutní materiál v oblasti polotovarů pro výrobu hydraulických válců. Jedná se o trubky s přesným opracovaným vnitřním průměrem, chromované pístní tyče, konstrukční trubky a konstrukční oceli. Hutní materiál je nově rozšíren o vodící tyče.
Prezentace firmy: HYDRAULICS s.r.o.
Poslat zprávu Hutní materiál
sklo Bohemia Crystal

sklo Bohemia Crystal

CZECH GASTRO GLASS nabízí křišťálové sklo - Bohemia Crystal a fusing skla - skleněné talíře. České sklo Bohemia Crystal zhotovíme také na zakázku. Jsme připraveni dodávat do celého světa automatickou i ruční výrobu skla Crystalite Bohemia a CGG.
Prezentace firmy: CZECH GASTRO GLASS
Poslat zprávu sklo Bohemia Crystal
Zakázkové CNC obrábění

Zakázkové CNC obrábění

Zakázkové CNC obrábění přesných rotačních dílů od průměru 5 do 70 mm. CNC frézování na CNC frézovacích centrech. Disponujeme rozsahem 500 x 1100 mm velikostí obrobku. Zakázkové CNC obrábění v kusové i sériové produkci.
Prezentace firmy: Jiří Honner
Poslat zprávu Zakázkové CNC obrábění
Drátěný program

Drátěný program

Drátěný program - naše zkušenosti při výrobě lehkého a těžkého drátěného programu sahají do roku 1970. Náš český drátěný program dodáváme do celé Evropy. Drátěný program je vyhledáván pro vysokou odolnost, nosnost, variabilnost.
Prezentace firmy: HORMA drátěný program
Poslat zprávu Drátěný program
Drátěné stojany

Drátěné stojany

Výroba a vývoj drátěné stojany, prodejní drátěné stojany se sítí, háčky, policemi a koši, paravany, drátěné regály, firemní reklamní drátěné stojany, display, drátěné stojany jako poutače.
Prezentace firmy: HORMA drátěný program
Poslat zprávu Drátěné stojany
Otěruvzdorná potrubí

Otěruvzdorná potrubí

Čedičovou nebo eucorovou vložkou v ocelovém potrubí jsou vytvořena otěruvzdorná potrubí, která několikanásobně zvýší životnost potrubí. To znamená zvýšení hospodárnosti výroby v důsledku nepřerušování výrobního procesu a celkově nižší náklady na provoz potrubí.
Prezentace firmy: EUTIT s. r. o.
Poslat zprávu Otěruvzdorná potrubí
Průmyslová automatizace

Průmyslová automatizace

Poskytujeme řešení pro oblast průmyslová automatizace. Dodávka zahrnuje automatické pracovní stroje s předem danými atributy.
Prezentace firmy: TES VSETÍN s. r. o.
Poslat zprávu Průmyslová automatizace
Zpracování plechu

Zpracování plechu

Zpracování plechu provádíme na moderních strojích od firmy Trumpf. Poskytujeme komplexní služby v oblasti zpracování plechu dle technické dokumentace zákazníka od návrhu až k dodání hotového výrobku. Vyvíjíme stroje a zařízení dle specifikace zákazníka.
Prezentace firmy: SV metal spol. s r.o.
Poslat zprávu Zpracování plechu
Tlačné pružiny

Tlačné pružiny

Tlačné pružiny jsou dalším produktem naší společnosti. Tlačné pružiny vyrobíme dle vašeho požadavku na základě dodaných údajů. V oboru výroba pružin máme dlouholetou tradici.
Prezentace firmy: Pružinárna Sečkař Josef
Poslat zprávu Tlačné pružiny
Skleněné křišťálové lustry

Skleněné křišťálové lustry

Skleněné křišťálové lustry nabízíme v klasických i moderních variantách. Navštivte náš obchod s velkým výběrem českých křišťálových lustrů. Skleněné křišťálové lustry s barevnou úpravou skla - malování, smaltování a broušení (ruční výroba).
Prezentace firmy: MAXIMUS
Poslat zprávu Skleněné křišťálové lustry
Sklářské formy

Sklářské formy

Výroba: kovové sklářské formy pro strojní a ruční výrobu. Sklářské formy vyrábíme jak z materiálů standardních jako litina a tvárná litina, tak i z ušlechtilých nerezových ocelí. Firma je schopna vyrábět sklářské formy z dodané výkresové dokumentace.
Prezentace firmy: NEDFORM s.r.o.
Poslat zprávu Sklářské formy
Zakázková výroba hliníkových odlitků

Zakázková výroba hliníkových odlitků

Zakázková výroba hliníkových odlitků se zaměřením na odlévání do kovových forem - tzv. kokil. Výroba hliníkových odlitků je realizována společností Alu-casting s.r.o., která má vlastní konstrukční kancelář a zajišťuje také opracování odlitků nebo povrchové úpravy.
Prezentace firmy: Alu - casting s.r.o.
Poslat zprávu Zakázková výroba hliníkových odlitků
CNC frézování

CNC frézování

Provádíme CNC frézování do maximálního obrobku 1220 x 800 x 500 mm. Jsme však schopni zajistit pro vác prostřednictvím CNC frézování i obrobky o velikosti 4000 x 2500 x 1500 mm.
Prezentace firmy: ROSTRA s.r.o.
Poslat zprávu CNC frézování
Soustružené díly

Soustružené díly

Naše Firma vyrábí soustružené díly ve vysoké kvalitě a s širokým sortimentem. Jsme schopni vyrobit díly různých tvarů a velikostí ( zakázková výroba ). Soustružené díly se vyrábějí v naši firmě už od roku 1980.
Prezentace firmy: ROSTRA s.r.o.
Poslat zprávu Soustružené díly
Plechové výlisky

Plechové výlisky

Hlavní činnost naší firmy jsou plechové výlisky,jejich konstrukce i výroba dále pak konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.
Prezentace firmy: ROSTRA s.r.o.
Poslat zprávu Plechové výlisky
Drátěný program na zakázku

Drátěný program na zakázku

Vyrábíme drátěný program na zakázku se zaměřením na produkty pro potravinářský, farmaceutický, chemický a automobilový průmysl. V rámci drátěného programu jsme schopni zpracovávat a vyrábět z ocelových a nerezových tyčí, profilů, plechů a jeklů.
Prezentace firmy: UVAX, s. r. o.
Poslat zprávu Drátěný program na zakázku
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.