Volný čas

Zde jsou 2 sekce v kterých je 51 podsekcí
Kultura (13)
Sport (148)
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6
Zobrazuji produkty 5154 celkem 104
Střelivo

Střelivo

Prodáváme střelivo, kulové i brokové náboje pro civilní trh, speciální munice pro státní složky. Střelivo renomovaných výrobců dodáváme na český trh.
Prezentace firmy: C.I.D Praha s.r.o.
Poslat zprávu Střelivo
Střelné zbraně

Střelné zbraně

Prodáváme střelné zbraně, na českém trhu exkluzivně zastupujeme společnosti: Heckler Koch ( pro vojenský materiál ), Benelli, Sako, Fabarm, Hensoldt, MEN. Dále střelné zbraně značek Zabala Hermanos, Hatsan, Avsan, Schmidt Bender, IRT, Newcon a jiné.
Prezentace firmy: C.I.D Praha s.r.o.
Poslat zprávu Střelné zbraně
Poplatkový lov

Poplatkový lov

Poplatkový lov lesní zvěře - lov zvěře při individuálních a společných lovech. Poplatkový lov různých druhů lovné zvěře. Možnost lovu a relaxace v krásné přírodě s Vašimi přáteli nebo obchodními partnery. ARROW - poplatkový lov.
Prezentace firmy: Arrow Lovecký servis
Poslat zprávu Poplatkový lov
Pronájem kurtů a hal

Pronájem kurtů a hal

Pro pronájem kurtů a hal nabízíme v Praze lokality Hloubětín a Štěrboholy. V Hloubětíně výuka probíhá po celý rok v létě, zimě ( tenisová dvouhala ) na umělé tenisové trávě. Je určena pro začátečníky - mírně pokročilé - pokročilé ( děti i dospělé ).
Prezentace firmy: ČESKÁ TENISOVÁ ŠKOLA
Poslat zprávu Pronájem kurtů a hal
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6

České firmy

T M T spol. s r. o. Chrudim Výtahy, eskalátory, dopravníky, váhy a vážící zařízení NEVA - TST s.r.o. Obrábění Pacific Direct, s.r.o. Péče o tělo DOMKAT, s. r. o. Zdravotnický nábytek SELOS Magnetics, s.r.o. Magnety
Copyright © 2001 - 2019 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.