Oblečení, metrový textil a doplňky

Zde je 18 sekcí v kterých je 97 podsekcí
 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další
Zobrazuji produkty 81100 celkem 202
Spodní prádlo

Spodní prádlo

Spodní prádlo: standard ( dámské, pánské, dětské ), luxus ( dámské, pánské ), termo prádlo ( dámské, pánské ). Značkové spodní prádlo Evona, Trispol. Dodáváme spodní prádlo dámské jako jsou košilky kalhotky a pánská tílka, trika, trenýrky, slipy a další.
Prezentace firmy: TRISPOL
Poslat zprávu Spodní prádlo
Pyžama

Pyžama

Soustředíme se také na vlastní výrobu pyžam, tepláků, triček, mikin a podobně. Pyžama vyrábíme pánská s dlouhými nebo krátkými nohavicemi, dětská pyžama s krátkými nohavicemi a pro dámy vyrábíme noční košile. Pyžama mají přední díl s potiskem.
Prezentace firmy: TRISPOL
Poslat zprávu Pyžama
Provaznictví bondage

Provaznictví bondage

Kromě klasických, profesních provazů a lan vyrábíme a dodáváme speciální vázací materiál provaznictví bondage. Využíváme přírodních materiálů jako bavlna, len nebo konopí, které nepoškodí kůži. Provaznictví bondage vyžaduje speciální provazy a pásky.
Prezentace firmy: Provaznictví VIKING
Poslat zprávu Provaznictví bondage
Lana a provazy

Lana a provazy

Vyrábíme a prodáváme lana a provazy, REEP ( REP ) šňůry, sítě a popruhy. Lana a provazy vyrábíme z přírodních i syntetických materiálů, ve všech průměrech a barevných provedeních. Dodáváme speleologická, horolezecká i pracovní lana a lavinové šňůry.
Prezentace firmy: Provaznictví VIKING
Poslat zprávu Lana a provazy
Prošívané přikrývky

Prošívané přikrývky

Prošívané přikrývky jsou vhodné pro alergiky ( duté vlákno ). Prošívané přikrývky jsou atestované a velmi kvalitní. Tyto prošívané přikrývky se mohou prát v pračce. Prošívané přikrývky ROTTER vyrábíme v gramážích od 200 do 400gr/m2 ( DUO 200+300gr/m2 ).
Prezentace firmy: ROTTER, s.r.o.
Poslat zprávu Prošívané přikrývky
Pracovní obleky

Pracovní obleky

Pracovní obleky jsou vyrobeny z vysokou kvalitou zpracování pro dlouhodobé nošení. Pozáruční servis. Pracovní obleky jsme schopni rychle došít v případě dalších objednávek pracovních obleků.
Prezentace firmy: ALPI SPORT CENTRUM s.r.o.
Poslat zprávu Pracovní obleky
Zakázková výroba oblečení

Zakázková výroba oblečení

Zakázková výroba oblečení - sportovního, firemního, klubového a profesního oblečení s 20 letou tradici. Zakázková výroba oblečení pro významné české i nadnárodní společnosti. Zakázková výroba oblečení pro jednotlivce, týmy a bezpečnostní agentury.
Prezentace firmy: ALPI SPORT CENTRUM s.r.o.
Poslat zprávu Zakázková výroba oblečení
Kšiltovky

Kšiltovky

Vyrábíme kvalitní kšiltovky, reklamní kšiltovky, kšiltovky s výšivkou či logem, kšiltovky zimní i letní, na kšiltovky jsme schopni vyšít logo či znak dle Vaší předlohy, dále vyrábíme čepice, klobouky a ostatní pokrývky hlavy.
Prezentace firmy: Ing. Zdeněk Blažek
Poslat zprávu Kšiltovky
Horizontální i vertikální žaluzie

Horizontální i vertikální žaluzie

Nabízíme horizontální i vertikální žaluzie. Sortiment zastupují žaluzie meziokenní ovládané kardankou, interiérové žaluzie s plastovým zámkem a tyčkou. Pro dřevěná a plastová Eurookna jsou vhodné žaluzie Euro Design se systémem ovládání monomatic.
Prezentace firmy: ARQUATI CZECH s.r.o.
Poslat zprávu Horizontální i vertikální žaluzie
Reklamní trička

Reklamní trička

Reklamní trička BC – 190 g. Počet barev 28, více než 700 druhů. Reklamní trička dámská, pánská a dětská. Trička 100% bavlna nebo směs bavlny/elastanu. B&C, Jerzees, Promodoro, Daiber, Myrtle Beach, James Nicholson, Skinnifit, Hanes, Russell, Hanbury, Gildan.
Prezentace firmy: GEKKO PROMOTION s.r.o.
Poslat zprávu Reklamní trička
Pánská pyžama

Pánská pyžama

Vyrábíme kvalitní pánská pyžama z tkaných i úpletových materiálů. Dle střihových požadavků zákazníka zhotovujeme pánská pyžama střední a vyšší kategorie. Pánská pyžama vyrábíme ze 100% bavlny a lnu. Dle přání zákazníka je možné pánská pyžama ozdobit výšivkou.
Prezentace firmy: JOLAVA, spol. s r.o.
Poslat zprávu Pánská pyžama
Průmyslové šicí stroje

Průmyslové šicí stroje

Průmyslové šicí stroje Garudan. Nabízíme ucelenou řadu šicích strojů pro textilní, kožedělnou a čalounickou výrobu. Na vyžádání dodáváme průmyslové šicí stroje dle speciálních požadavků zákazníka. Šicí stroje Garudan si vyberete na našich www stránkách.
Prezentace firmy: ANITA B s.r.o.
Poslat zprávu Průmyslové šicí stroje
Dámské společenské háčkované šaty

Dámské společenské háčkované šaty

Vyrábíme dámské společenské háčkované šaty. Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně. Spojením ručně háčkovaného topu a efektním tkaným materiálem získává výrobek punc nevšednosti a originality. Háčkované šaty je originál český výrobek.
Prezentace firmy: Pleta DESIGN
Poslat zprávu Dámské společenské háčkované šaty
Pánské košile

Pánské košile

Pánské košile JACOB se vyznačují dlouholetou tradicí kvality, elegance a profesionálním přístupem k zákazníkům. Vyrábíme pánské košile, od sportovních ( pro volný čas ), klasické kravatové ( city, společenské ) a firemní ( uniformy ), košile s výšivkou logem.
Prezentace firmy: JACOB CZ
Poslat zprávu Pánské košile
Dámské košile

Dámské košile

Dámské košile JACOB jsou novinkou na trhu, garantujeme kvalitu, eleganci a profesionální přístup k zákazníkům. Dámské košile vyrábíme sportovní, pro volný čas, klasické-city, společenské, do kostýmů, firemní nebo uniformy, košile s výšivkou nebo logem.
Prezentace firmy: JACOB CZ
Poslat zprávu Dámské košile
Matrace

Matrace

Jako první v České republice jsme začali vyrábět zdravotní matrace se sníženou sazbou DPH. Nevíte si rady, která matrace je pro Vás nejlepší? Navštivte náše stránky www.matrace-by-gumotex.cz kde s výběrem matrace Vám pomůže náš pomocník KOLEČKO.
Prezentace firmy: GUMOTEX, akciová společnost
Poslat zprávu Matrace
Zdravotní matrace

Zdravotní matrace

Nabízíme zdravotní matrace všech typů: latexové, pěnové ( HR pěna, viscoelastická pěna, RE pěna ), pružinové, taštičkové, kombinované. Speciální kolekce: matrace pro veřejný sektor ( hotely, penziony a jiná zařízení ).
Prezentace firmy: GUMOTEX, akciová společnost
Poslat zprávu Zdravotní matrace
Výrobce karnevalových kostýmů

Výrobce karnevalových kostýmů

Jako výrobce karnevalových kostýmů Vám dokážeme nabídnout široký sortiment kostýmů určených jak pro děti tak i pro dospělé. Výrobce karnevalových kostýmů Lipta a.s. se soustředí především na export pro Německo, Holandsko, Švýcarsko a ostatních států.
Prezentace firmy: Lipta - TDP a.s.
Poslat zprávu Výrobce karnevalových kostýmů
Sluneční brýle

Sluneční brýle

Distribuujeme sluneční, optické a sportovní brýle. Jsme výhradní dovozce slunečních brýlí a korekčních obrub Polaroid v České republice. Náše sluneční brýle v kompletním sortimentu naleznete v našem e-shopu. Jedná se o sluneční brýle moderního designu.
Prezentace firmy: EXIT 1 s.r.o.
Poslat zprávu Sluneční brýle
Textilní vlhčící potahy pro ofsetové tiskařské stroje

Textilní vlhčící potahy pro ofsetové tiskařské stroje

Textilní vlhčící potahy pro ofsetové tiskařské stroje jsou určeny pro vlhčící a přenašecí válce archových i rotačních ofsetových tiskařských strojů ROMAYOR, DOMINANT, POLLY, HEIDELBERG, MAILLANDER, MILLER, MANN, ROLAND, RYOBI, SAKURAI, SOLNA a dalších.
Prezentace firmy: JAROŠ, s.r.o.
Poslat zprávu Textilní vlhčící potahy pro ofsetové tiskařské stroje
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.