Hračky, sporty a zábava

Zde jsou 3 sekce v kterých je 71 podsekcí
 
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 120 celkem 186
RC modely letadel

RC modely letadel

Společnost ModellStudio CZ, s.r.o. vyvíjí a vyrábí RC modely letadel, například modely cvičných letadel, akrobatická motorová letadla, větroně a oldtimery do rozpětí 7000 mm. Nabízíme také vakuové tváření dílů pro RC modely letadel.
Prezentace firmy: ModellStudio CZ, s.r.o.
Poslat zprávu RC modely letadel
Dřevěné hračky

Dřevěné hračky

Dřevěné hračky jsou z kvalitního bukového materiálu. Veškerý sortiment dřevěných hraček je certifikován. Tyto dřevěné hračky jsou vhodné pro děti od 18 měsíců. Hračky vysoké kvality pro všechny. Dřevěné hračky v provedeních jezdící i houpací.
Prezentace firmy: Karel Michalík - KAMI
Poslat zprávu Dřevěné hračky
Cereální kaše sportovní

Cereální kaše sportovní

Cereální kaše NOMINA sportovní/sport - jednoporcová je vyrobena z bezlepkových surovin, prosa a rýže. Cereální kaše NOMINA sportovní je směs již tepelně upravených obilovin obohacená o další nutričně hodnotné suroviny podle zaměření kaše.
Prezentace firmy: NOMINAL CZ OBCHODNÍ s.r.o.
Poslat zprávu Cereální kaše sportovní
Třeboňský kapr

Třeboňský kapr

Chráněné zeměpisné označení původu Třeboňský kapr je garancí kvalitního rybího masa, které pozitivně působí na zdraví lidského organismu. Zajišťujeme dodávky živé ryby i výrobků z ryb, mezi které patří kuchaný kapr, půlky, filety, podkovy.
Prezentace firmy: Rybářství Třeboň a.s.
Poslat zprávu Třeboňský kapr
Hlasové destičky

Hlasové destičky

Hlasové destičky jsou nutné součásti harmoniky. S novými poznatky v technologii přesného stříhání profilového broušení, elektroerosivního drátového obrábění, poloautomatického ladění se vyrábějí hlasové destičky pro všechny akordeony a harmoniky.
Prezentace firmy: HARMONIKAS s.r.o.
Poslat zprávu Hlasové destičky
Vodní skluzavky

Vodní skluzavky

Společnost Tunnelslides s.r.o. vyrábí nerezové vodní skluzavky pro veřejný i privátní sektor. Naší doménou jsou velké i náročné projekty a precizní výroba na míru. Vodní skluzavky a tobogány v top kvalitě, s důrazem na každý detail, komfort a bezpečnost provozu.
Prezentace firmy: Tunnelslides s.r.o.
Poslat zprávu Vodní skluzavky
Nerezové tunelové skluzavky

Nerezové tunelové skluzavky

Naše firma se specializuje na nerezové tunelové skluzavky. Vyrábíme i horské nerezové skluzavky a tobogány, které jsou určeny pro evakuaci osob, nebo mají zábavní charakter. Využití v interiéru i exteriéru. Výroba na míru dle požadavků zákazníka.
Prezentace firmy: Tunnelslides s.r.o.
Poslat zprávu Nerezové tunelové skluzavky
Nerezové skluzavky

Nerezové skluzavky

Nerezové skluzavky vyrábíme jako samostatný prvek dětského hřiště. Nerezové skluzavky dodáváme s vlastními schůdky nebo jako součást pro prolézačky, hrady a jiné. Šíře skluzavky je 0,5m, výška je dána začleněním do terénu a případnou úpravou dopadové plochy.
Prezentace firmy: ALFEKO s.r.o.
Poslat zprávu Nerezové skluzavky
Výroba sportovních potřeb

Výroba sportovních potřeb

Výroba sportovních potřeb je alfou a omegou naší činnosti. Zaměřujeme se především na sportovní potřeby spojené s bowlingem a kuželkami.
Prezentace firmy: BOWLING - CENTRUM s.r.o.
Poslat zprávu Výroba sportovních potřeb
Kuželkářské dráhy

Kuželkářské dráhy

Kuželkářské dráhy - vyrábíme a dodáváme kuželkářské dráhy do celé Evropy. Dodávky kuželkářských technologií včetně projektů nastavení a následného servisu. Prodáváme sportovní potřeby pro kuželkářské kluby a centra jako boty, koule a leštidla.
Prezentace firmy: BOWLING - CENTRUM s.r.o.
Poslat zprávu Kuželkářské dráhy
Výroba lyžařských vleků

Výroba lyžařských vleků

Výroba lyžařských vleků s nízkým vedením lana. Pohon 2,2 -7,5 kW. Maximální délka vleků do 200m. Společným znakem pro výrobu těchto lyžařských vleků je volné vedení lana nad terénem bez mezipodpor. To předpokládá plynulý a dutý svah bez zlomů.
Prezentace firmy: B+J MIKESKA
Poslat zprávu Výroba lyžařských vleků
Desky na dětská hřiště

Desky na dětská hřiště

Desky na dětská hřiště snižují riziko zranění způsobeného pádem z herního prvku. Desky na dětská hřiště byly testovány v souladu s bezpečnostními požadavky na kritérium poranění hlavy podle ČSN EN 1177. Desky na dětská hřiště jsou vhodné pro nová i starší hřiště.
Prezentace firmy: REGUTEC, s.r.o.
Poslat zprávu Desky na dětská hřiště
Lodě pro rybáře

Lodě pro rybáře

Společnost NAUTIG SE vyrábí svařované hliníkové lodě pro rybáře. Kajutová loď pro rybáře CarpDream se vyrábí ve dvou velikostech a je naším hlavním produktem. Loď CarpDream18 (délka 5,3 m) a CarpDream20 (délka 6 m). Konfigurace přesně podle přání zákazníka.
Prezentace firmy: NAUTIG SE
Poslat zprávu Lodě pro rybáře
Svařované hliníkové lodě

Svařované hliníkové lodě

Vyrábíme svařované hliníkové lodě zejména pro rybolov. Hlavním produktem je kajutová loď CarpDream, kterou vyrábíme ve dvou velikostech. Svařovaná hliníková loď CarpDream 18 (délka 5,3 m) a CarpDream 20 (délka 6 m). Konfigurace přesně podle přání zákazníka je samozřejmostí.
Prezentace firmy: NAUTIG SE
Poslat zprávu Svařované hliníkové lodě
Dřevěný houpací kůň

Dřevěný houpací kůň

Dřevěný houpací kůň je vyroben ze smrkového nebo borovicového materiálu ( spárovky – za účelem trvanlivosti výrobku, dřevo se nekroutí a nepraská ) včetně povrchové úpravy. Náš dřevěný houpací kůň dočasně prochází atestací.
Prezentace firmy: DŘEVĚNÝ OBCHŮDEK
Poslat zprávu Dřevěný houpací kůň
Vodácké oblečení

Vodácké oblečení

Prodáváme značkové vodácké oblečení, které vyniká svoji spolehlivou funkčností i moderním designem. Vybrat si můžete z produktů několika renomovaných světových výrobců.
Prezentace firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Poslat zprávu Vodácké oblečení
Vodácké potřeby

Vodácké potřeby

VODÁK sport, s.r.o. nabízí k zapůjčení veškeré vodácké potřeby. Kajaky, kanoe plastové, nafukovací lodě, vesty, pádla, přilby, neoprenové obleky, pumpy, pramice, náhradní díly a jiné vodácké potřeby. Poskytujeme také vodácké poradenství.
Prezentace firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Poslat zprávu Vodácké potřeby
Půjčovna lodí

Půjčovna lodí

Půjčovna lodí VODÁK sport, s.r.o. - nabízí k zapůjčení lodě nové nebo zánovní, nafukovací i plastové, kánoe, kajaky, mořské kajaky, rafty Coloreda i Pulsary. Naše půjčovna lodí provádí testování lodí zdarma. Poskytujeme vodácké poradenství.
Prezentace firmy: VODÁK sport, s.r.o.
Poslat zprávu Půjčovna lodí
Obojky pro psy

Obojky pro psy

Vyrábíme obojky pro všechna plemena a velikosti psů. Na všechny typy obojků je možno našívat nášivky s telefonem či jménem psa. Všechny naše výrobky (vodítky, obojky, postroje atd.) umíme vyrobit na míru dle přání zákazníka.
Prezentace firmy: Zero DC s.r.o.
Poslat zprávu Obojky pro psy
Kynologické potřeby

Kynologické potřeby

Naše firma Zero DC se zabývá výrobou potřeb nejen pro psí mazlíčky ale hlavně speciálních potřeb pro psí sportovce. Zhotovíme obojky, postroje, vodítka pro sport i volný čas, ve všech velikostech a v různých barvách.
Prezentace firmy: Zero DC s.r.o.
Poslat zprávu Kynologické potřeby
Stránka:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2021 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.