Chemikálie, plasty a suroviny

Zde je 29 sekcí v kterých je 40 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 4160 celkem 311
Čistící a dezinfekční prostředky

Čistící a dezinfekční prostředky

Vyrábíme čistící a dezinfekční prostředky určené pro zemědělství, zdravotnictví, potravinářství, obecnou a komunální hygienu a pro obchodní distribuční firmy s omezenými vlastními výrobními kapacitami. Naše firma má zastoupení na mnoha místech České republiky.
Prezentace firmy: CHEPORT, spol. s.r.o.
Poslat zprávu Čistící a dezinfekční prostředky
Střešní okapy

Střešní okapy

Střešní okapy Lindab Rainline je nejkompletnější vyzkoušený okapový systém pro odvodňování střech, pro který je charakteristická vysoká kvalita materiálu a snadná montáž. Střešní okapy jsou vyráběny z kvalitního ocelového plechu s barevnou vrstvou HB Polyester.
Prezentace firmy: LINDAB s.r.o.
Poslat zprávu Střešní okapy
Vodoměrné šachty

Vodoměrné šachty

Nabízíme plastové vodoměrné šachty. Vodoměrné šachty jsou určeny pro propojování vodoměrových armatur. Vodoměrné šachty jsou vyrobeny z horkovzdušně svařeného polypropylenu, pochůzně zastropené.
Prezentace firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslat zprávu Vodoměrné šachty
Septiky

Septiky

Firma EKORY Jihlava spol. s r.o. nabízí v oblasti čištění odpadních vod septiky. Nabízíme několik základních verzí vícekomorových septiků, vyrobených v souladu s ČSN 756402.
Prezentace firmy: EKORY Jihlava, spol. s r.o.
Poslat zprávu Septiky
Zpracování dýh

Zpracování dýh

Hlavní obchodní náplní naší společnosti je zpracování dýh. V libovolném množství produkujeme dýhové sesazenky, dýhy exotické, dekorativní a dřevotřísku. Zpracování dýh probíhá v souladu s certifikacemi pro český i zahraniční trh.
Prezentace firmy: Dýhy Večeřa a spol., s.r.o.
Poslat zprávu Zpracování dýh
Barvicí pásky

Barvicí pásky

Termotransferové barvicí pásky pro tepelné tiskárny ( TTR ). Barvicí pásky dodáváme ve třech jakostních třídách : wax ( vosk ) pro potisk papírových etiket, wax - resin ( vosk - pryskyřice ) pro lesklý papír a plasty, resin ( pryskyřice ) pro plastové etikety.
Prezentace firmy: GABEN, spol. s r. o.
Poslat zprávu Barvicí pásky
Skládané krycí měchy

Skládané krycí měchy

Skládané krycí měchy jsou jednoduchým a cenově příznivým řešením pro rozmanité použití v oblasti uzavřené ochrany pohyblivých částí, především v omezeném prostoru. Nabízíme elastické a laminátové skládané měchy a speciální krycí měchy.
Prezentace firmy: HESTEGO a.s.
Poslat zprávu Skládané krycí měchy
Extrakt z borůvek

Extrakt z borůvek

Borůvky projevují významné léčivé schopnosti. Extrakt z borůvek pomáhá udržovat dobrý zrak a přispívá k jeho zlepšení a ostrosti vidění. Podporuje také vidění v noci a adaptaci oka za šera. Extrakt z borůvek má rovněž blahodárné účinky na ledviny a močové cesty.
Prezentace firmy: AUSTRALIAN REMEDY
Poslat zprávu Extrakt z borůvek
Dřevěné obaly

Dřevěné obaly

Dřevěné obaly slouží jako ochranné balení pro tuzemsko a export. Dřevěné obaly vyrábíme již 20 let, dle norem s možností balení a fixací průmyslových výrobků u zákazníka a přípravy k ex­pedici.
Prezentace firmy: Stavounie-CZ, s.r.o.
Poslat zprávu Dřevěné obaly
Tlaková impregnace dřeva

Tlaková impregnace dřeva

Tlaková impregnace dřeva přípravkem TANALITH E. Tlaková impregnace zajistí dlouhou životnost dřeva. Ideální použití tlakové impregnace je ve vinařství, stavebnictví, oplocení i na dětských hřištích. Maximální délka materiálu 8,5m, šířka 2m.
Prezentace firmy: Stavounie-CZ, s.r.o.
Poslat zprávu Tlaková impregnace dřeva
Vstřikování plastů

Vstřikování plastů

Za použití více než 30 vstřikolisů s uzavírací silou až po 575 tun provádíme v rámci podnikatelské činnosti vstřikování plastů. Díly lisujeme ve většině případů na formách vyrobených přímo v naší společnosti.
Prezentace firmy: KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
Poslat zprávu Vstřikování plastů
Lisování plastů

Lisování plastů

Sekce lisování plastů u nás zaznamenalo v posledních letech rychlý rozvoj. Máme k dispozici moderní horizontální vstřikolisy až do 575 tun, které jsou částečně vybaveny automatizací.
Prezentace firmy: KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
Poslat zprávu Lisování plastů
Výroba z plastů

Výroba z plastů

Primární činnosti naší společnosti je výroba z plastů, která zahrnuje konstrukci forem a nástrojů, výrobu vstřikovacícch forem pro termoplasty, výrobu rámů, strojních dílů a součástí a vstřikování výlisků.
Prezentace firmy: KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
Poslat zprávu Výroba z plastů
Plastové výlisky

Plastové výlisky

Výroba a dodávky: technické plastové výlisky. Plastové výlisky vyrábíme do hmotnosti cca 1000 g. Plastové výlisky jsou vyráběné z materiálů POM, PA4.6, PA6, PA6.6, PBT, PET, PC, PP, PPS, ABS, PPO, TPE ( včetně materiálů s obsahem skla ) a dalších.
Prezentace firmy: KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.
Poslat zprávu Plastové výlisky
Řezání papíru

Řezání papíru

Polotovary pro papírenskou výrobu, finální výrobky, převíjení a řezání papíru od šíře 3 cm do šíře 260 cm, role na odvinu do průměru 2 m, role na návinu 80 - 90 cm. Řezání papíru a převíjení od 15 do 400g / m2. Minimální průměr návinu roliček 10 cm.
Prezentace firmy: Petr Pultar - NIKI
Poslat zprávu Řezání papíru
Přepravní papírové boxy

Přepravní papírové boxy

Jsme specialisty na velkoobjemové, extra pevné přepravní papírové boxy. Dle Vašich potřeb Vám na zakázku vyrobíme malé i velké přepravní papírové boxy v malých i velkých sériích, a to i s vícebarevným tiskem. Vyrábíme největší kartonové obaly v České republice.
Prezentace firmy: Podorlická kartonážní spol. s r.o.
Poslat zprávu Přepravní papírové boxy
Automobilové těsnění

Automobilové těsnění

Naše firma se zaměřuje na výrobu automobilového těsnění. Jedná se o ploché těsnění do aut všech výrobců a typů aut. Pro výrobu automobilového těsnění používáme materiály: motorit, měď, temafast, gumokorek a jiné.
Prezentace firmy: KUTIFEL s.r.o.
Poslat zprávu Automobilové těsnění
Papírové voštiny

Papírové voštiny

Papírové voštiny jsou lehkým výplňovým materiálem s šestibokou strukturou garantující výborné pevnostní vlastnosti. Papírové voštiny jsou vhodné jako jádrový materiál pro sendvičové konstrukce nábytek, dveře a dílce. Přepravují se v neexpandovaném stavu.
Prezentace firmy: MELECKY a.s.
Poslat zprávu Papírové voštiny
Bioobaly

Bioobaly

Prodáváme materiál - BIOPLAST pro vstřikování a vytlačování. Dále obalové materiály z biologicky rozložitelných zdrojů ( 100% ) zvané Bioobaly - pytle na odpadky, reklamní tašky, menu boxy, příbory, kelímky, misky PLA a další bioobaly.
Prezentace firmy: František Kessner – KOS
Poslat zprávu Bioobaly
Dilatační profil pevný

Dilatační profil pevný

Dilatační profil pevný vyrábíme ve standartních délkách 2m a 2,5m. Balení v kartonových krabicích, popř. dle přání a specifikace zákazníka.
Prezentace firmy: BH - PLAST, spol. s r.o.
Poslat zprávu Dilatační profil pevný
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2017 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.