Nerosty, kovy a materiály

Zde je 13 sekcí v kterých je 29 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 5170 celkem 218
Lisovací technika

Lisovací technika

V oblasti lisovací technika v naší nabídce naleznete výběr malých lisů do 5 tun lisovacího tlaku, velké lisy do 30 tun lisovacího tlaku. Dále kontejnerové a horizontální lisy.
Prezentace firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslat zprávu Lisovací technika
Vázací páska

Vázací páska

Vázací páska je třeba ke svázání slisovaného odpadu do balíku. Dodávaná vázací páska je měkká a stačí ji svázat pouze na uzle, není třeba ani spony ani kleště. Velká pevnost a elasticita zajišťuje pevné svázání po dlouhou dobu.
Prezentace firmy: LUX - PTZ s.r.o.
Poslat zprávu Vázací páska
Pískování skla

Pískování skla

Provádíme pískování skla jak plošné, tak i celoplošné pískování. Pískování skla tónované v kombinaci s reliefním a také reliefní pískování, které je přeleštěné pemzou. Motivy pískujeme na různé druhy skla.
Prezentace firmy: Pelechovská sklárna s.r.o.
Poslat zprávu Pískování skla
Strojírenské díly

Strojírenské díly

Společnost vyrábí strojírenské díly výhradně na zakázku. Vyrábíme přesné součásti obráběcích strojů a brusek a mnohé další.
Prezentace firmy: LAURUS, s.r.o.
Poslat zprávu Strojírenské díly
CNC frézování

CNC frézování

V rámci CNC obrábění nabízíme CNC frézování na vertikálních tříosých strojích. Zabýváme se kusovou, malosériovou i sériovou výrobou. Provádíme 3D CNC frézování přesných součástí do rozměru 2000x800x400 mm dle požadavku klienta.
Prezentace firmy: LAURUS, s.r.o.
Poslat zprávu CNC frézování
Pružiny

Pružiny

Pružiny vyrábíme na nových kvalitních CNC strojích se zaměřením na zakázkovou výrobu. Nejčastěji se jedná o pružiny tlačné, tažné, dále zkrutné a dvouzkrutné, tvarové i zemědělské pružiny. V případě zájmu o výrobu či informace nám zašlete svou poptávku.
Prezentace firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Poslat zprávu Pružiny
Zkrutné pružiny

Zkrutné pružiny

Zkrutné pružiny vyrábíme na nových CNC strojích dle požadavku zákazníka dle dodaných rozměrů, výkresů nebo vzorků. Zkrutné pružiny jsou využívány v mnoha odvětvích. Pružinová tělesa a konce pružin mohou mít nejrůznější velikost a tvar.
Prezentace firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Poslat zprávu Zkrutné pružiny
Tažné pružiny

Tažné pružiny

Tažné pružiny a všechny ostatní pružiny vyrábíme na nových CNC strojích dle požadavku zákazníka dle dodaných rozměrů, výkresů nebo vzorků. Šroubovité tažné pružiny jsou vyráběny z ocelového pružinového drátu kruhového průřezu od 0,2 mm do 8 mm.
Prezentace firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Poslat zprávu Tažné pružiny
Tahokov

Tahokov

Tahokov ocelový, nerezový, pozinkovaný a z barevných kovů. Materiál opatřený výřezy v celé své ploše. Výřezy vznikají vzájemně přesazeným prořezáváním bez ztrát materiálu při současném tvarování tahem. Oka tahokovu nevznikají tedy ani splétáním, ani svařováním.
Prezentace firmy: PERFO LINEA a.s.
Poslat zprávu Tahokov
Děrované plechy

Děrované plechy

Vyrábíme a dodáváme děrované plechy. Standardně nabízíme několik typů děrování: od klasických typů ( kruhové, čtvercové, oválné ) až po několik typů děrování ozdobného. Vyrábíme děrované plechy z konstrukční oceli až do síly 12mm a z nerezové oceli až do síly 8mm.
Prezentace firmy: PERFO LINEA a.s.
Poslat zprávu Děrované plechy
Drátěné ploty

Drátěné ploty

Prodáváme a montujeme drátěné ploty. Nosným programem jsou drátěné ploty, které jsou povrchově upraveny zinkem nebo moderním bezúdržbovým způsobem s úpravou PVC. Naše drátěné ploty mají široký záběr použití. Výrobu drátěných plotů provádíme také na zakázku.
Prezentace firmy: PILECKÝ s.r.o.
Poslat zprávu Drátěné ploty
Hutní materiál

Hutní materiál

Hutní materiál velkoobchod. Nabízíme široký sortiment oceli českého i zahraničního původu dle požadovaných norem. Zaměřujeme se zejména na speciální hutní materiál, který není běžně k dostání u jiných obchodníků s ocelí.
Prezentace firmy: BODEN - MATTE, spol. s r.o.
Poslat zprávu Hutní materiál
Legovaná ocel

Legovaná ocel

Velkoobchod, maloobchod: legovaná ocel. Hlavní činností je prodej: hutní materiál a legovaná ocel. Legovaná ocel - dodáváme speciální jakosti oceli, kterou ostatní firmy v oboru nenabízejí. Ceny a seznam skladových položek naleznete v online skladu EBM.
Prezentace firmy: BODEN - MATTE, spol. s r.o.
Poslat zprávu Legovaná ocel
Letištní vozíky

Letištní vozíky

Vyrábíme letištní vozíky určené pro přepravu zavazadel - zavazadlové, bagážové, letištní vozíky kontejnerové, letištní vozíky paletové. Ze základních typů můžeme letištní vozíky mírně upravit podle požadavku zákazníka.
Prezentace firmy: Opravny Telč, a.s.
Poslat zprávu Letištní vozíky
Nerez plech

Nerez plech

Outokumpu s.r.o. - významné středisko na úpravu svitků za studena válcovaného nerez plechu. Nerez plech je možno stříhat na přesné délky tabulí a dále je možno nerez plech různě povrchově upravovat - broušený nerez plech a kartáčovaný nerez plech.
Prezentace firmy: Outokumpu s.r.o.
Poslat zprávu Nerez plech
Nerez ocel

Nerez ocel

Nerez ocel, nerezové materiály, nerez plechy, nerezové trubky, nerez potrubní díly, nerez ocel všech profilů. Specialista na nerez materiály, prodej malým i velkým firmám. Velký výběr nerez oceli a nerezového materiálu.
Prezentace firmy: STAPPERT Česká republika spol. s r.o.
Poslat zprávu Nerez ocel
Nerezové trubky

Nerezové trubky

Podélně svařované nerezové trubky a profily z uhlíkových ocelí, nerezu a titanu o průměru od 8 do 220 mm. Povrch trubek může být vrubovaný. Nerezové trubky jsou testovány, na přání jsou opatřeny označením kvality materiálu, certifikátů, norem DIN, apod.
Prezentace firmy: SeCesPol - CZ, s.r.o.
Poslat zprávu Nerezové trubky
Hliníkové chladiče

Hliníkové chladiče

Rozsáhlá nabídka chladicích hliníkových lisovaných profilů ( hliníkové chladiče ve více než 200 provedení ), výkonové chladicí ventilátorové agregáty.
Prezentace firmy: Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.
Poslat zprávu Hliníkové chladiče
Kachle

Kachle

Vyrábíme do detailu propracované kachle pro kamna a krby. Kachle vyrábíme převážně na zakázku ve vysoké kvalitě. Všechny zakázky řešíme individuálně ve spolupráci přímo se zákazníkem, či jeho architektem.
Prezentace firmy: MK PROFI Kachlová kamna s.r.o.
Poslat zprávu Kachle
Keramické trysky pro speciální aplikace

Keramické trysky pro speciální aplikace

Vyrábíme speciální keramické trysky pro použití v chemickém průmyslu a energetice - například spirálové trysky pro odsíření uhelných elektráren, rozprašovací trysky v chemickém průmyslu a další keramické trysky pro speciální aplikace.
Prezentace firmy: CeramTec Czech Republic, s.r.o.
Poslat zprávu Keramické trysky pro speciální aplikace
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.