Nerosty, kovy a materiály

Zde je 13 sekcí v kterých je 29 podsekcí
 
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další
Zobrazuji produkty 5170 celkem 213
Pružiny

Pružiny

Pružiny vyrábíme na nových kvalitních CNC strojích se zaměřením na zakázkovou výrobu. Nejčastěji se jedná o pružiny tlačné, tažné, dále zkrutné a dvouzkrutné, tvarové i zemědělské pružiny. V případě zájmu o výrobu či informace nám zašlete svou poptávku.
Prezentace firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Poslat zprávu Pružiny
Zkrutné pružiny

Zkrutné pružiny

Zkrutné pružiny vyrábíme na nových CNC strojích dle požadavku zákazníka dle dodaných rozměrů, výkresů nebo vzorků. Zkrutné pružiny jsou využívány v mnoha odvětvích. Pružinová tělesa a konce pružin mohou mít nejrůznější velikost a tvar.
Prezentace firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Poslat zprávu Zkrutné pružiny
Tažné pružiny

Tažné pružiny

Tažné pružiny a všechny ostatní pružiny vyrábíme na nových CNC strojích dle požadavku zákazníka dle dodaných rozměrů, výkresů nebo vzorků. Šroubovité tažné pružiny jsou vyráběny z ocelového pružinového drátu kruhového průřezu od 0,2 mm do 8 mm.
Prezentace firmy: PÉROVNA ÚSTÍ n.L. s.r.o.
Poslat zprávu Tažné pružiny
Tahokov

Tahokov

Tahokov ocelový, nerezový, pozinkovaný a z barevných kovů. Materiál opatřený výřezy v celé své ploše. Výřezy vznikají vzájemně přesazeným prořezáváním bez ztrát materiálu při současném tvarování tahem. Oka tahokovu nevznikají tedy ani splétáním, ani svařováním.
Prezentace firmy: PERFO LINEA a.s.
Poslat zprávu Tahokov
Děrované plechy

Děrované plechy

Vyrábíme a dodáváme děrované plechy. Standardně nabízíme několik typů děrování: od klasických typů ( kruhové, čtvercové, oválné ) až po několik typů děrování ozdobného. Vyrábíme děrované plechy z konstrukční oceli až do síly 12mm a z nerezové oceli až do síly 8mm.
Prezentace firmy: PERFO LINEA a.s.
Poslat zprávu Děrované plechy
Skleněné lustry

Skleněné lustry

Skleněné lustry od firmy Wranovský. Naší specializací jsou návrhy a ruční výroba kvalitních a originálních svítidel. Vyrábíme skleněné lustry na míru, ať už se jedná o klasické, nadčasové skleněné lustry či kovová a jiná luxusní svítidla do moderních interiérů.
Prezentace firmy: WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
Poslat zprávu Skleněné lustry
Drátěné ploty

Drátěné ploty

Prodáváme a montujeme drátěné ploty. Nosným programem jsou drátěné ploty, které jsou povrchově upraveny zinkem nebo moderním bezúdržbovým způsobem s úpravou PVC. Naše drátěné ploty mají široký záběr použití. Výrobu drátěných plotů provádíme také na zakázku.
Prezentace firmy: PILECKÝ s.r.o.
Poslat zprávu Drátěné ploty
Hutní materiál

Hutní materiál

Hutní materiál velkoobchod. Nabízíme široký sortiment oceli českého i zahraničního původu dle požadovaných norem. Zaměřujeme se zejména na speciální hutní materiál, který není běžně k dostání u jiných obchodníků s ocelí.
Prezentace firmy: BODEN - MATTE, spol. s r.o.
Poslat zprávu Hutní materiál
Legovaná ocel

Legovaná ocel

Velkoobchod, maloobchod: legovaná ocel. Hlavní činností je prodej: hutní materiál a legovaná ocel. Legovaná ocel - dodáváme speciální jakosti oceli, kterou ostatní firmy v oboru nenabízejí. Ceny a seznam skladových položek naleznete v online skladu EBM.
Prezentace firmy: BODEN - MATTE, spol. s r.o.
Poslat zprávu Legovaná ocel
Letištní vozíky

Letištní vozíky

Vyrábíme letištní vozíky určené pro přepravu zavazadel - zavazadlové, bagážové, letištní vozíky kontejnerové, letištní vozíky paletové. Ze základních typů můžeme letištní vozíky mírně upravit podle požadavku zákazníka.
Prezentace firmy: Opravny Telč, a.s.
Poslat zprávu Letištní vozíky
Nerez plech

Nerez plech

Outokumpu s.r.o. - významné středisko na úpravu svitků za studena válcovaného nerez plechu. Nerez plech je možno stříhat na přesné délky tabulí a dále je možno nerez plech různě povrchově upravovat - broušený nerez plech a kartáčovaný nerez plech.
Prezentace firmy: Outokumpu s.r.o.
Poslat zprávu Nerez plech
Nerez ocel

Nerez ocel

Nerez ocel, nerezové materiály, nerez plechy, nerezové trubky, nerez potrubní díly, nerez ocel všech profilů. Specialista na nerez materiály, prodej malým i velkým firmám. Velký výběr nerez oceli a nerezového materiálu.
Prezentace firmy: STAPPERT Česká republika spol. s r.o.
Poslat zprávu Nerez ocel
Nerezové trubky

Nerezové trubky

Podélně svařované nerezové trubky a profily z uhlíkových ocelí, nerezu a titanu o průměru od 8 do 220 mm. Povrch trubek může být vrubovaný. Nerezové trubky jsou testovány, na přání jsou opatřeny označením kvality materiálu, certifikátů, norem DIN, apod.
Prezentace firmy: SeCesPol - CZ, s.r.o.
Poslat zprávu Nerezové trubky
Hliníkové chladiče

Hliníkové chladiče

Rozsáhlá nabídka chladicích hliníkových lisovaných profilů ( hliníkové chladiče ve více než 200 provedení ), výkonové chladicí ventilátorové agregáty.
Prezentace firmy: Fischer elektronik součástkový distributor s.r.o.
Poslat zprávu Hliníkové chladiče
Kachle

Kachle

Vyrábíme do detailu propracované kachle pro kamna a krby. Kachle vyrábíme převážně na zakázku ve vysoké kvalitě. Všechny zakázky řešíme individuálně ve spolupráci přímo se zákazníkem, či jeho architektem.
Prezentace firmy: MK PROFI Kachlová kamna s.r.o.
Poslat zprávu Kachle
Keramické trysky pro speciální aplikace

Keramické trysky pro speciální aplikace

Vyrábíme speciální keramické trysky pro použití v chemickém průmyslu a energetice - například spirálové trysky pro odsíření uhelných elektráren, rozprašovací trysky v chemickém průmyslu a další keramické trysky pro speciální aplikace.
Prezentace firmy: CeramTec Czech Republic, s.r.o.
Poslat zprávu Keramické trysky pro speciální aplikace
Děrované plechy

Děrované plechy

Děrované plechy - CNC zpracování plechů. Stříhání plechů třídy 11 do tloušťky 13mm, děrované plechy třídy 11 do tloušťky 12mm, děrované plechy třídy 17 do tloušťky 5mm, ohýbání plechů do tloušťky 12mm, vysekávání tvarových součástí z plechů.
Prezentace firmy: TROJICE spol. s r.o.
Poslat zprávu Děrované plechy
Slévárna šedé litiny

Slévárna šedé litiny

Naše slévárna šedé litiny se specializuje na výrobu odlitků. Roční produkce slévárny šedé litiny se pohybuje kolem 16 000 tun. Odlitky vyrábíme ve sřtedních i vyšších sériích.
Prezentace firmy: FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
Poslat zprávu Slévárna šedé litiny
Odlitky z šedé litiny

Odlitky z šedé litiny

Naše slévárna se specializuje na odlitky z šedé litiny. Roční produkce odlitků z šedé litiny pohybuje kolem 16 000 tun šedé litiny. Odlitky z šedé litiny se pohybují většinou ve váhové kategorii od 1-70 kg.
Prezentace firmy: FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
Poslat zprávu Odlitky z šedé litiny
Šedá litina

Šedá litina

Hlavním zaměřením naší slévárny je šedá litina. Šedá litina je produkována v množství kolem 16 000 tun. Odlitky šedé litiny se pohybují ve váhové kategorii od 1-50 kg. Odlitky z šedé litiny vyrábíme ve sřtedních i vyšších sériích.
Prezentace firmy: FERAMO METALLUM INTERNATIONAL s.r.o.
Poslat zprávu Šedá litina
Stránka:   zpět   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.