Nerosty, kovy a materiály

Zde je 13 sekcí v kterých je 29 podsekcí
 
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další
Zobrazuji produkty 91110 celkem 218
Hutní materiál

Hutní materiál

Prodáváme věškerý hutní materiál jako jsou ocelové plechy, trubky profily a nosiče. Hutní materiál jsme po dohodě schopni dopravit k zákazníkovi. Nabízený hutní materiál a jeho aktuální skladové zásoby naleznete na našich webových stránkách.
Prezentace firmy: ARCIMPEX s.r.o.
Poslat zprávu Hutní materiál
Tlakové nádoby

Tlakové nádoby

Tlakové nádoby pro energetiku, chemický a petrochemický průmysl. Vyrábíme tlakové nádoby, výměníky tepla a potrubí do průměru 4 m, délky 30 m a celkové hmotnosti 40 tun/kus. Provádíme ohyby trubek. Vyrábíme zápustkové a volně kované výkovky.
Prezentace firmy: MBNS - International, spol. s r.o.
Poslat zprávu Tlakové nádoby
CNC ohýbání drátu

CNC ohýbání drátu

CNC ohýbání drátu nachází široké uplatnění ve zdravotnictví, obchodě, domáctnostech a podobně. Ohýbané drátěné výrobky můžeme dále bodově a středofrekvenčně svářet. CNC ohýbání drátu provádíme z ocelových i anticorových materiálů včetně povrchových úprav.
Prezentace firmy: DRÁTĚNÝ PROGRAM s.r.o.
Poslat zprávu CNC ohýbání drátu
Ohýbané drátěné výrobky

Ohýbané drátěné výrobky

Naše ohýbané drátěné výrobky nachází široké uplatnění ve zdravotnictví, obchodě, domáctnostech a podobně. Ohýbané drátěné výrobky můžeme dále bodově a středofrekvenčně svářet. Vyrábíme z ocelových i anticorových materiálů včetně povrchových úprav.
Prezentace firmy: DRÁTĚNÝ PROGRAM s.r.o.
Poslat zprávu Ohýbané drátěné výrobky
Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce

Nosným produktem firmy je výroba, montáž a povrchová úprava ocelových konstrukcí, jedná se především o ocelové konstrukce silničních a železničních mostů, ocelové konstrukce jeřábů a jeřábových drah a ocelové konstrukce pro extrémní prostředí.
Prezentace firmy: KOFING, a.s.
Poslat zprávu Ocelové konstrukce
Plechové profily

Plechové profily

Plechové profily vyrábíme ze čtyř variant materiálu, mezi které patří žárově zinkovaná, pozinkovaná a nerezová ocel a hliník. Plechové profily nacházejí uplatnění ve stavebnictví, kde plní svoji užitnou funkci, ale zároveň slouží i jako architektonický prvek.
Prezentace firmy: V-KUTY spol. s r.o.
Poslat zprávu Plechové profily
Podlahové rošty

Podlahové rošty

Podlahové rošty SP je možno tvarovat a rozměrově upravovat na místě montáže i bez následného dodatečného lemování. Podlahové rošty P mají využití především v architektuře, kde se používají jako sluneční clony, součást fasády budov, čisticí zóny a podhledy.
Prezentace firmy: V-KUTY spol. s r.o.
Poslat zprávu Podlahové rošty
Kleštiny

Kleštiny

Vyrábíme kleštiny upínací, podávací pro soustruhy, jednovřetenové a vícevřetenové automaty. Nabízíme širokého sortimentu kleštin pro jakékoliv stroje. Jsme schopni udělat velmi přesné kleštiny - UP. Vyrábíme kleštiny na zakázku. Krátké dodací lhůty.
Prezentace firmy: DT TECHNOLOGIES CZ s.r.o.
Poslat zprávu Kleštiny
Skleněné lustry

Skleněné lustry

Skleněné lustry od firmy Wranovský. Naší specializací jsou návrhy a ruční výroba kvalitních a originálních svítidel. Vyrábíme skleněné lustry na míru, ať už se jedná o klasické, nadčasové skleněné lustry či kovová a jiná luxusní svítidla do moderních interiérů.
Prezentace firmy: WRANOVSKY CRYSTAL s.r.o.
Poslat zprávu Skleněné lustry
Izolační sklo

Izolační sklo

Izolační sklo Komfort splní všechny požadavky. Jde o parametry tepelné izolace, protisluneční ochrany, bezpečnost, redukce zvuku. Možnost výroby dvojskel a trojskel, specializace na výrobu izolačních skel velkých formátů automaty. Řešení teplé hrany skel.
Prezentace firmy: IZOS s.r.o.
Poslat zprávu Izolační sklo
Licí zařízení

Licí zařízení

Firma Metakon s.r.o. dodává pojízdné nevyhřívané licí zařízení Wöhr pro odlévání šedé a tvárné litiny na rámových formovacích linkách. Licí zařízení Wöhr s výměnnou licí pánví je dodáváno v typové řadě GM 5 – GM 30 v závislosti na objemu pánve ( 500 až 3000kg ).
Prezentace firmy: METAKON s.r.o.
Poslat zprávu Licí zařízení
Skleněné poháry

Skleněné poháry

Vyrábíme skleněné poháry, skleněné trofeje, reklamní předměty a fotografie do skla pomocí 3D laserovací techniky. Skleněné poháry, fotografie ve skle a další reklamní předměty mají vysokou estetickou hodnotu a neomezenou životnost.
Prezentace firmy: Glasstech, s.r.o.
Poslat zprávu Skleněné poháry
CNC kovoobrábění

CNC kovoobrábění

CNC kovoobrábění nabízí zakázkové CNC soustružení a frézování menších přesných dílů, včetně 3D kontroly s měřícím protokolem. Firma je certifikovaná ISO 9001:2000.
Prezentace firmy: CNC Rezac s.r.o.
Poslat zprávu CNC kovoobrábění
Průmyslové kloubové válečkové řetězy

Průmyslové kloubové válečkové řetězy

Válečkové průmyslové řetězy jsou pro svoji univerzálnost nejpoužívanější průmyslové řetězy. Válečkové průmyslové řetězy - jejich široké využití je dáno širokým výběrem provedení s různými unašeči a patkami, s různou povrchovou úpravou, případně nerezové.
Prezentace firmy: KD TRANSPORT, mezinárodní zasilatelství, spol.s r.o., divize MORAVIAN CHAINS
Poslat zprávu Průmyslové kloubové válečkové řetězy
Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování slouží pro větší bezpečí a zajištění majetku. Dveřní bezpečnostní kování se hodí zejména pro vchodové dveře a všude tam, kde potřebujete zajistit účinnou ochranu před rozlomením vložky.
Prezentace firmy: BERNAT MOUNTING a.s.
Poslat zprávu Bezpečnostní kování
Odlitky ze šedé litiny

Odlitky ze šedé litiny

Vyrábíme odlitky ze šedé litiny - sériová i kusová výroba odlitků o hmotnosti od 30 kg do 12 000 kg. Odlitky ze šedé litiny dodáváme surové, částečně či kompletně opracované včetně měřicích protokolů a atestů. Roční kapacita 14 000 t odlitků.
Prezentace firmy: ZPS-SLÉVÁRNA a.s.
Poslat zprávu Odlitky ze šedé litiny
Odlitky z tvárné litiny

Odlitky z tvárné litiny

Nabízíme odlitky z tvárné litiny o hmotnosti od 30 kg do 11 000 kg v kvalitě GGG 35 až GGG 70 / EN-GJS-350 až EN-GJS-700. Surové, ohrubované či kompletně obrobené odlitky z tvárné litiny včetně protokolů a atestů dle požadavků zákazníka.
Prezentace firmy: ZPS-SLÉVÁRNA a.s.
Poslat zprávu Odlitky z tvárné litiny
Odlitky ze šedé litiny

Odlitky ze šedé litiny

Vyrábíme odlitky ze šedé litiny. Odlitky jsou vyráběny na třech formovnách: strojní formovna do 120 kg, střední formovna do 1200 kg, těžká formovna do 12 500 kg. Tězší odlitky ze šedé litiny hrubujeme a zajišťujeme další opracování.
Prezentace firmy: TOS - MET spol. s r.o.
Poslat zprávu Odlitky ze šedé litiny
Interiérové dveřní kování

Interiérové dveřní kování

Interiérové dveřní kování je většinou vhodné pro dveře tloušťky 40 - 45 mm. Pro dveře jiné tloušťky je nutný delší trn a spojovací šrouby. Interiérové dveřní kování je vyráběno podle způsobu zamykání zámku ( obyčejný klíč nebo cylindrická vložka ).
Prezentace firmy: ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.
Poslat zprávu Interiérové dveřní kování
Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování je určeno pro vstupní dveře otevírané dovnitř i ven, pravé i levé. Bezpečnostní kování doporučujeme používat s cylindrickou vložkou, která je odolná proti odvrtání v bezpečnostní třídě 3. Uchytává se zevnitř dveří robustními skrutkami.
Prezentace firmy: ROSTEX VYŠKOV, s.r.o.
Poslat zprávu Bezpečnostní kování
Stránka:   zpět   2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další  
Copyright © 2001 - 2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.